בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 24 בפברואר 2011

המדריך לבחירת צלם חתונה

החלטתם להתחתן, בחרתם תאריך והתחלתם את סבב אולמות האירועים, חשוב לזכור כי בין היתר תצטרכו לבחור עוד מספר אנשי מקצוע, כאשר אחד מהם הינו הצלם אשר יתעד וינציח כל רגע ורגע באירוע בין החשובים בחייכם, ולכן אין זה הזמן להתעצל ולהשקיע מעט בבחירתו. בעוד עשרות שנים כאשר אתם או ילדיכם תרצו להתרפק על אותם רגעים קסומים מיום חתונתכם תדעו כי ההשקעה הייתה כדאית במיוחד, האפשרות לגשת חזרה בקלות למה שכיום הינו זכרון מדהים מיום מושלם חוזר בין רגע להתקיים באמצעות התמונות הללו.

דגשים לבחירת צלם לחתונה

רוב אולמות האירועים עובדים לרוב עם צלם מטעמם או עם איש מקצוע העובד רבות עם האולם. סביר להניח כי ההמלצות עליו יגיעו ממהנל האולם או מנהל האירועים. לרוב העבודה עם הצלם המומלץ על ידי אולם האירועים תתבטא במחיר נוח יותר, דבר אשר קוסם במיוחד לאור העובדה כי מדובר באירוע בעל הוצאות גבוהות במיוחד, מעבר לעובדה כי הצלם מכיר היטב את האולם ומגבלותיו ויודע להיערך לעבודה בתנאי "מגרש ביתי".
אופציה נוספת ולא פחות חשוב היא המלצות של משפחה וחברים אשר השתמשו בשירותיו של צלם אירועים לאחרונה. הטוב באופציה זו היא שאנו יודעים כי להמלצות הללו יש אבא ואמא, ובנוסף אנו באמת יכולים לקבל דיעה כנה על איכות הצלם ועבודתו. חשוב לבקש לראות את התמונות מהאירוע ולהיווכח במו עינינו לגבי איכותו כבעל מקצוע.
האופציה האחרונה היא שירותיו של אתר לאיתור בעלי מקצוע, אשר מאפשרת מגוון עצום של אופציות, הן במחיר, הן באיכות העבודה והן במיקום האירוע, אך חשוב ביותר, כאשר אנו בוחרים באפשרות זו, לבדוק המלצות עבור הצלם, לבקש לראות עבודות שלו, מאלבומי תמונות ועד סרטי חתונה ערוכים ומוכנים ואף לנסות לדבר עם לקוחות קודמים של אותו בעל מקצוע.
כאשר עובדים עם צלם בעל שם ידוע, לעיתים מי שמצלם באירוע הוא לאו דווקא אותו בעל מקצוע עליו שמעתם רבות, אלא עובד מטעמו. במידה ואינכם סגרתם על האופציה הזו מבעוד מועד וישנה חשיבות כי אותו צלם הוא זה שיקח חלק בחתונתכם, הקפידו לאשר זאת מולו, ובמידת האפשר להוסיף זאת לחוזה או להזמנה מולו, כמו כל דבר בעל חשיבות מבחינתכם.
למרות כל ההמלצות, חשוב להיפגש עם הצלם, לדבר איתו, להבהיר לו איזה סגנון אתם מעוניינים לחתונתכם ולנסות לבדוק אם קיימת אינטראקציה טובה עימו. כמו כן, הקפידו לבדוק שהצלם אכן משתמש באמצעי צילום איכותיים וישנם מצלמות חלופיות במידה ואחת מהן נהרסת במהלך האירוע. לרוב צלמים מבקשים להכיר את המשפחה הקרובה, וזאת על מנת לדעת על מי להתמקד במהלך האירוע.

לסיכום

זה ברור שלפני שמתחתנים ישנם המון דברים לעשות וסביר להניח שראשכם כבר עמוס בתכנונים, פגישות ובדיקות כאלו ואחרות לקראת האירוע הקרב, אך זכרו כי כל פרט ופרט חשוב, לכן השתדלו למצוא זמן בין הלימודי משפטים או מנהל עסקים במכללה, במידה ואתם סטודנטים, בין סודות מתוקים עם קרין גורן לחדשות ותקדישו כמה דקות למי שיתן לכם בסופו של הערך זכרונות השווים אלפי מילים, שעות רבות וזכרון אחד שמח ומושלם.

אין תגובות:

פרסום תגובה