בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 27 בפברואר 2011

בעלי המקצוע S.O.S

ברוב המקרים, לפני הוצאה של סכומי כסף משמעותיים יש לנו שהות להתכונן, לערוך סקר שוק, לאסוף המלצות ולחסוך כסף לקראת ההוצאה הגדולה, אבל במקרים מסויימים עלינו לקבל את ההחלטות במהירות ולקוות לטוב.
בעלי מקצוע רבים מודעים לעובדה שאנו נזדקק לשירותיהם הטובים בעיקר כאשר לא תהיה לנו שום ברירה אחרת, חלקם הגדול אמנם נוהג באופן אתי גם כאשר הוא נדרש להגיע לקריאה דחופה, אולם מספר לא מבוטל של בעלי מקצוע מנצלים את העובדה שאנו זקוקים להם בדחיפות על מנת "להשלים פערים" לזכות בהכנסה גבוה, גם אם על חשבון שמם הטוב (כנראה מתוך ידיעה שתמיד יוכלו למצוא את הפראייר הבא...). אבל מסתבר שגם ברגעי לחץ יש מספר פעולות פשוטות שאפשר לעשות על מנת למזער את הסיכוי לפגישה עם שרלטן בבגדי עבודה. מה בדיוק כדאי לעשות? על כך, בכתבה הבאה:

סגרו את המחיר בטלפון


אחת השיטות היותר פשוטות של בעלי מקצוע לגבות מחירים מופקעים היא לומר את המחיר המלא רק בגמר העבודה, אחרי שבעל המקצוע טרח על מנת לטפל בבעיה הוא יוצא מתוך נקודת הנחה שלא תוכלו להתמקח, כעת, כל מה שנותר לו על מנת לזכות בסכום כסף גדול זה לנקוב בסכום הדרוש. ניסיון להתמקח לאחר מעשה יעלה חרס ברוב המקרים. למעשה, לבעל המקצוע אין שום אינטרס לגלות גמישות והוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו. אז מה אפשר לעשות? גם אם אתם נמצאים בעלטה בשל קצר או מנותקים מאספקת מים בשל פיצוץ בצנרת לעולם אל תסכימו לקבל תשובות כמו "אני חייב להגיע על מנת לתת הצעת מחיר" או "רק אחרי התיקון או לתת הערכת מחיר" למרות שלא תמיד ולא כולם ינצלו אתכם אתם חייבים להיות זהירים ולהגן על האינטרסים שלכם.

סוף מעשה במחשבת תחילה


מטבע הדברים, כאשר האוברדראפט גדול והמשכרות קטנה, יש לנו נטייה לדחות הוצאות לא הכרחיות אבל מסתבר שלא תמיד כדאי ומשתלם לחכות לרגע שבו להקת יונים תחליט לקבוע את מושבע על עדן החלון שלכם על מנת להתקשר לחברה להרחקת יונים, לא מוכרחים להמתין עד ליום שבו הצנרת הרקובה תתפוצץ על מנת להזמין אינסטלטור ולאחר שרכשתם מכונת קפה חשוב לזכור כי למרות שהיא חדשה עליכם לדאוג לטיפול ונקיון שלה על מנת שתאריך ימים. לעיתים, טיפול מונע הוא זול יותר מטיפול S.O.S והיתרון החשוב ביותר שלו הוא שאתם יכולים לעשות אותו בזמן שנוח לכם ולאחר סקר שוק ממושך ובדיקת המלצות מחברים ומכרים.

אין תגובות:

פרסום תגובה