בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 15 במרץ 2011

כיצד לבחור קייטרינג לאירוע

אז הוא כרע על הברכיים והציע לך נישואים ובאותו רגע הלב המריא אל על וההתרגשות אחזה בכול. נהדר, עכשיו לאחר שהאירוע המשמח כבר נקבע הגיע הזמן להרבה מאד פרטים קטנים והחלטות קטנות וגדולות שלכל אחת מהן תהיה השפעה על אופי האירוע, הנאת האורחים וכמובן על הכיס שלכם.
אולם אירועים או גן אירועים? חתונה ביתית מרגשת בחצר של הווילה של ההורים שלו או הפקה מהודרת באולם כנסים בראש מגדלי צמרת בלב גוש דן. כל זוג והאירוע שלו, ההעדפות שלו והטעם שלו. למזלנו שוק נותני השירותים ואנשי המקצוע בתחום השמחות והאירועים מעולם לא היה רחב יותר.
אחת ההחלטות הבסיסיות אותה עלינו לקבל לפני הפקת אירוע גדול ומשמעותי כמו חתונה הוא האם אנו מתכוונים ללכת על דיל אחד סגור מראש שכולל אולם, הזמנות, קייטרינג, שירותי בר, תאורה, צילום, תקליטן ואולי גם סלון יופי לכלה, או שנעדיף לבחור בעצמנו ומתוך ראיה תקציבית נכונה כל אחד מהמרכיבים האלה בעצמנו ומתוך סקר שוק וכך נפיק במו ידינו את החתונה שלנו עם אנשי מקצוע מסוימים עליהם קיבלנו המלצות ואותם בחרנו בעצמנו. זוהי אולי דרך ארוכה שגוזלת זמן ולא תמיד פשוטה ליישום אך בכל נושא ישנם קריטריונים מסוימים שיאפשרו לנו להטיב לבחור ובסופו של דבר להרגיש שלא התפשרנו על שום דבר בחתונה שכה רצינו שהיא תהיה מושלמת ומרגשת עבור אורחינו היקרים.
לדוגמא אם אנו מעדיפים קייטרינג חלבי ומעדיפים לבחור אותו בעצמנו ולא להסתפק בהמלצה כזו או אחרת של גן האירועים שבו בחרנו על חברות הקייטרינג איתן הוא עובד- יש לפנינו דרך ארוכה של קבלת החלטות.
כדי לקבוע באיזה תפריט מדובר ראשית נשאל את עצמנו. האם אנו מעדיפים תפריט צמחוני מטעמי כשרות או מטעמים אידיאולוגיים? או שאולי פשוט אוכל חלבי הוא האוכל המתאים לנו ביותר והאהוב עלינו ביותר מבחינת טעם?
האם אנו מעוניינים באירוע קליל יותר, בהגשה עצמית שיכלול מגוון סלטים, קישים ופשטידות, ירקות מבושלים ומאודים ומאפים טעימים?
האם נעדיף אירוע מהודר יותר בהגשה לשולחן ואז המלצרים ינועו עם משלוחי פירות בידיהם ויאפשרו לאורחים שלנו ליהנות מארוחה בריאה יותר, טבעית וקלה ולא להכביד על עצמם לפני הריקודים בקינוחים כבדים ועתירי קלוריות?
הצביון אותו נרצה להעניק לאירוע יתבטא גם באוכל אותו נבחר ובצורת ההגשה ובעיצוב המתאימים לו כך שיווצר עבור האורחים רושם שלם והרמוני של סוג החתונה אליה הגיעו.
לאחר שהבנו מה רוח התפריט בו אנו מעונים אנו יכולים לפנות לאנשי המקצוע המובילים בשוק, לבוא לטעימות, לבדוק הכשרים בריאותיים ודרכי אחסון, הובלה וחימום של האוכל. לקבוע את כמות המזון ביחס לכמות המוזמנים ולדעת שכל פרט בחתונה שלחנו נבחר בקפידה ובאהבה וששמחת האורחים תהיה שלמה ומלאה.

אין תגובות:

פרסום תגובה