בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 20 במרץ 2011

המדריך לבחירת מעצב פנים

אם החלטתם לשפץ או לבנות את ביתכם ודאי כבר חשבתם או דימיתם בראשכם גם את עיצוב הפנים שלו. לא בכל יום אתם משפצים או בונים וכדי שתגיעו לתוצאה מושלמת וטובה עומדים לרשותכם מבחר מעצבי פנים שישמחו לקחת את המושכות בנושא לידיהם המקצועיות. כיצד לבחור את מעצב הפנים המתאים ומה עליכם לבדוק? כל התשובות במאמר הבא.

הכנה מוקדמת


כמו כל בחירת בעל מקצוע גם בחירת מעצבי פנים צריכה להתחיל ב"שיעורי בית" מצדכם. רשימת מעצבי פנים תוכלו לבנות בעזרת משפחה, חברים, אתרי אינטרנט או אפילו בית יפה שראיתם- זה הזמן לפתוח אוזניים ועיניים ולחקור סביב. כדי לבחון מי עומד מולכם כדאי לבדוק פרויקטים שהמעצב ביצע בעבר, לבקר בבתים שאותם עיצב, לברר המלצות וכמה שנות ניסיון צבר, ולהתייעץ עם לקוחות קודמים שלו. כמו כן כדאי לבקש לראות תיק עבודות, ואף לשאול מהי הדיפלומה שלו: ישנם מעצבי פנים שעברו רק קורס קצר בן כמה מפגשים, לעומת כאלה שלמדו במשך מספר שנים.

בית החלומות שלכם


מעצב פנים מוכשר לספק לכם בדיוק את בית חלומותיכם, אך פעמים רבות נלווית לעיצוב גם תביעה אישית כלשהי שלו. לפיכך כדאי לבחור במעצב פנים שאתם מתחברים לסגנון שלו ולעבודות הקודמות שביצע. אם אתם אוהבים בית בסגנון מודרני, מינימליסטי וקר, לא כדאי לבחור במעצב הידוע בזכות הבתים הכפריים שעיצב.
בנוסף, רצוי שעבודתכם המשותפת על הבית תהיה הרמונית ככל הניתן, ושתדעו להגיע לעמק השווה לכל אורך הדרך, גם כאשר המעצב יתעקש על קיר שחור כשאתם בכלל חלמתם על ירוק תפוח. לפיכך רצוי לבחור מעצב שיש לכם אתו חיבור או "קליק" כלשהו. כבר בפגישת ההיכרות תוכלו לספר לו על חלומותיכם בקשר לבית, ולראות כיצד הוא מגיב לרעיונות ולדעות שלכם. חיבור מוצלח בין מעצב ללקוח יוליד בדרך כלל גם תוצאה מוצלחת ויפה.

מה לבחון לפני שסוגרים עסקה


בבחירת כל בעל מקצוע, ולא משנה אם מדובר בעיצוב פנים, עבודת צורפות או ניתוחים פלסטיים, כדאי לברר טוב טוב לפני שחותמים על עסקה. בירור מוקדם יבטיח שאכן תקבלו בית, תכשיט או הרמת חזה בדיוק כמו שביקשתם. בבואכם לחתום על הסכם חשוב לברר מראש מה כוללת הצעת המחיר. כדי למנוע הפתעות מאוחר יותר בקשו פירוט של העבודה שתתבצע. למשל, האם המעצב יספק תכניות? האם יספק הדמיות להמחשת הרעיונות? כמה חלופות של רעיונות תקבלו? האם הוא יעזור לכם בבחירת המוצרים ויתלווה אליכם לחנויות השונות? האם ההצעה כוללת פיקוח באתר? אל תתביישו ובררו מראש כל נושא שעולה על דעתכם. כאשר אתם בוחנים את ההצעות השונות שבידיכם כדאי שתשימו לב לכך שההצעה היקרה פעמים רבות יכולה להתברר ככדאית יותר מההצעה הזולה, וזאת משום שהיא כוללת בתוכה תמורה רחבה יותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה