בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 30 במרץ 2011

צילום הריון – כיצד לבחור צלמת הריון

הריון הוא ללא ספק השלב החשוב ביותר בחייהם של בני זוג, אך לרוב אנו עסוקים בשגרת חיינו או בהכנות לשלב שאחרי הלידה ולרוב אנו לא מפיקים את המיטב מתקופת ההריון, תקופה שהיא ללא ספק מיוחדת במינה. בדיוק כפי שחשוב לנו לבחור צלם מהמעלה הראשונה לאירוע הברית או הבריתה של תינוקינו כי אנו מעוניינים לשמר זכרונות מהאירועים החשובים הללו כך גם חשוב להנציח את ההריון כשלב מקדים ללידה. צילום הריון הפך בשנים האחרונות לחלק בילתי נפרד מתהליך ההריון של כל בני זוג ולמתנה נפלאה עבורם ועבור משפחתם.

כיצד לבחור צלמת הריון


חלק מהנשים בשלבי הריון ולידה חושבות רבות האם לקחת את שרותיה של צלמת מקצועית או להפקיד את נושא הצילום בידיו של הבעל או של בן משפחה וזאת בעיקר בשל הנוחות בצילומים במצבים אישיים תוך חופש פעולה רחב יותר, לרוב נעשית הבחירה בצלמת הריון מקצועית וזאת כי ברצוננו לקבל מוצר מוגמר באיכות הגבוהה ביותר מאדם בעל נסיון רב וציוד מתקדם.
לרוב צילום הריון נעשה בין שבוע 30 לשבוע 36 בהריון רגיל ואילו בהריון של תאומים או יותר ניתן כבר לצלם משבוע 27, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון ולחפש אחר צלמת הריון טרם הגעתך לשבוע בו ניתן לבצע צילום הריון.
חשוב לבחור צלמת הריון עימה תרגישי בנוח. במהלך צילום הריון את עומדת בפוזיציות אישיות ואינטימיות לכן רצוי שלך ולצלמת ההריון יש תקשורת משותפת, כימיה טובה והרגשת אמון וביטחון. נסי לקבל ממנה את התחושה כי אכן היא מעוניינת בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבורך.
שעות הפעילות של צלמות הריון משתנה ובמידה והדבר דורש מכם לקיחת יום חופש, הוצאת הילד מיום הלימודים או התארגנות מיוחדת חשוב שתבדקו שאכן הצלמת עובדת בשעות הנוחות לכם. ישנן צלמות הריון העובדות בימי שישי ובכך מאפשרים לבני הזוג (לעיתים גם ילדיהם) להגיע לצילומים ללא סיבוכים מיותרים.
מיקום הסטודיו לצילום ההריון הוא נושא חשוב, אך לא על פיו יפול דבר. במידה והסטודיו מעט רחוק, אך הקשר בינך לבין הצלמת הוא טוב והתרשמתם לטובה מאיכות עבודה, יתכן וכדאי לעשות את הדרך הזו.
חשוב לבדוק כי הסטודיו מאובזר היטב ומכיל את כל האיבזרים להם תזדקקי במהלך צילומי ההריון. חשוב לזכור כי צילומים באיכות כזו לרוב ידרשו איפור מקצועי וכדאי לקחת זאת בחישוב העלויות.
המחירים לצילום הריון לרוב דומים אך לאחר בדיקה טובה ניתן למצוא הבדלים ודילים שישתלמו לכם.
הקפידו לבדוק עבודות קודמות של הצלמת הריון במטרה להתרשם מאיכות עבודה וגם בכדי לקבל רעיונות לצילומים העתידיים שלכם.

צילום הריון – זכרונות במתנה


לאחר תהליך הבחירה הארוך והחשוב הזה תוכלו להיות עם ראש שקט בידיעה כי עשיתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורם, דבר אשר יתבטא כאשר תקבלו את התמונות האיכותיות מהסטודיו. יום הצילומים בסטודיו הינו חוויה מדהימה, אתם מרגישים כמרכז העיניינים והצלמת הריון היא הפפראצי הפרטי שלכם. השלב הבא הוא לבחור מקום לחגוג את אירוע הברית או הבריתה, שיהיה במזל.

אין תגובות:

פרסום תגובה