בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 21 במרץ 2011

הדרך הנכונה לבחירת מנתח פלסטי

בימינו, הדרך לשינוי הגופני המיוחל רחוקה רק שיחת טלפון אחת מאיתנו או הקלקה בודדת על אתר אינטרנט.
קיים מידע עצום על מרפאות ורופאים העוסקים בפלסטיקה והם מציעים לנו שפע של אפשרויות לתיקון הבעיה החיצונית אשר מפריעה לנו, במחירים הוגנים ופריסת תשלומים נוחה.
אם כן, אז מה הבעיה? למה להמשיך לקרוא?
ראשית כל, אם תמשיכו לקרוא מעבר לשורות אלה, סימן שכבר החלטתם באופן סופי על כך שאתם מעוניינים בניתוח פלסטי. אם אתם עדיין "מתנדנדים" לא כדאי לבצע שינויים גופניים שלא בלב שלם. רק כאשר הנפש שלמה, יתפס הגוף כמושלם.
שנית, למרות מגוון ההצעות שתקבלו אתם עדיין זקוקים לקווים מנחים של "עשה ואל תעשה" בבחירת מנתח פלסטי שכן מדובר בגופכם וכל טעות או מעשה פזיז עלולים להסתיים בנזקים לבריאותכם.

מי רשאי לבצע ניתוחים פלסטיים?

אתם עומדים להפקיד את גופכם בפני צוות שהולך ע"י הליכים כירורגיים פולשניים לשנות/לתקן/לשפר צורת איברים מסוימים בגופכם, בין אם מדובר בהגדלת חזה, ניתוח אף או אפילו ניתוח העלמת ורידים.
"ראש הצוות" הוא המנתח הפלסטי והוא חייב להיות רופא אשר עבר התמחות ברפואה פלסטית. את ההתמחות מבצעים במשך מספר שנים בבית חולים ורק לאחר מכן מקבלים ממשרד הבריאות היתר לבצע ניתוחים פלסטיים לצרכים קוסמטיים. בבואכם אל הקליניקה, דירשו לראות את התעודות והאישורים של הרופא על מנת להימנע ממתחזים ושרלטנים למיניהם.

מחיר

לא צריך להיות בעל תואר ראשון על מנת להבין כי תחום זה הינו תחום ממותג ולא תמיד היקר ביותר הוא גם הטוב ביותר. לעומת זאת, מחיר זול מדי באופן מוגזם עלול להעלות חשד. במידה ואינכם שייכים כלכלית לעשירון העליון, לכו על קו האמצע וקצת מעליו מבחינת המחיר המבוקש לניתוח שלכם ובכל מקרה, אל תתנו למחיר להיות הקו המנחה היחידי בבחירת מנתח זה או אחר. שווה להשקיע טיפה יותר על מנת לקבל את הטוב ביותר המתאפשר.

טוהר הרפואה

הרפואה בראש ובראשונה נועדה לעזור לאנשים ולא לקצור רווחים על חשבונם של הסובלים או אלה שלא מרוצים מגופם. לכן, בבואכם לקליניקה התרשמו מהכימיה ביניכם ובין המנתח הפלסטי וכמו כן שימו לב האם מדרבנים אתכם לביצוע הניתוח ע"י הצגת ה-"פלוסים" בלבד ללא הצגת ה- "מינוסים" כגון סיבוכים אפשריים וכישלון הניתוח. על המנתח הפלסטי להקדיש לכם את מלוא הזמן בהסברים לגבי הפרוצדורה הניתוחית ולגבי התוצאה הסופית שתתקבל. הליך ההסברים, קביעת התור, הבירור הרפואי, הפגישה עם המרדים ועוד לוקחים זמן ולכן כאשר קליניקה מציעה לכם ניתוחים "מהיום למחר", הדבר אומר דרשני.

ולסיום, כדאי טרם ההגעה לקליניקה לכתוב על דף פרטים חשובים שאתם עלולים לשכוח לספר אודותיהם בפגישה עם המנתח הפלסטי כגון היסטוריה רפואית או תרופות שאתם נוטלים. על הרופא לדעת את כל הפרטים הרלוונטיים עליכם על מנת שהניתוח יעבור בשלום ובהצלחה.

אין תגובות:

פרסום תגובה