בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 21 במרץ 2011

כיצד נבחר מנעולן?

ושוב זה קרה בפעם המי יודע כמה, מיהרתם כל כך וממש ברגע האחרון נזכרתם שהמפתח נשאר לו להנאתו במקום אחר בכלל. זה יכול לקרות ברגעים הכי מרגיזים ומלחיצים, בדיוק שעה לפני תור ניתוח אף, חצי שעה לפני תחילת הבחינה במכללה, או רבע שעה לפני ישיבה חשובה בעבודה. אבל הדלת כבר נטרקה ברעש רם, שהשאיר אתכם המומים, לחוצים ובעיקר מבוהלים כי "אין לי זמן ואני גם ככה ממהר" ו- " למי יש זמן לשטות הזאת עכשיו". זה יכול לקרות בבית, במשרד או אפילו במכונית. אז מה עושים?
קודם כל חשוב לא להילחץ ולא להתחיל בטריקים שונים ומשונים, בלי קפיצות אקרובטיות דרך מרפסת השכנים שיגרמו לכם לצורך של מנתח פלסטי, בלי לנסות לפרוץ את המנעול עם סיכת ביטחון שרק אלוהים יודע למה יש לכם אחת כזאת בכיס, ובטח שלא לנסות לשבור את חלון המכונית, פשוט התקשרו למנעולן והוא כבר יטפל בבעיה.

מה זה מנעולן אתם שואלים?


מנעולן הוא בן אדם מקצועי המומחה בכל סוגי המנעולים. מנעולן טוב ידע איך לפתוח כל מנעול שקיים, בלי לפגוע כלל בצילינדר ובדלת עצמה. דבר שיכול לעלות הרבה יותר מהחלפת המנעול עצמו.

אז איך בוחרים מנעולן?


- בראש ובראשונה כדאי שתמיד יהיה לכם מספר של מנעולן בארנק או בכיס, כמו שבטח שמתם לב, לעולם אין לדעת מתי תזדקקו לו וזה יכול לתפוס אתכם במקרים הכי הזויים.
- דבר שני כדאי תמיד להתייעץ עם משפחה, חברים או שכנים, אין אדם שלא הזדקק מידי פעם למנעולן, כך שכדאי לקרוא למישהו מוכר, אמין ובעל המלצות חיוביות.
- דבר שלישי כמובן המחיר. לא חסרים מנעולנים בשטח, אך גם לא חסרים מקרים של כאלה שינצלו את מצבכם העדין והמלחיץ באותו רגע כדי להפריז במחיר. על כן התייעצו ובצעו סקר שוק מעמיק.
- דבר רביעי יש לבחור במנעולן הנמצא בקרבת מקום. ממש לא כדאי לחכות שעתיים או שלוש אם במקרה התינוק נשאר לבד והדלת נטרקה.
- דבר חמישי שימו לב שאתם מזעיקים את המנעולן המתאים. קיימים סוגי התמחויות רבות בשוק. בררו עוד בטלפון את הדבר, לא יהיה נעים אם תהיו תקועים בחניון עם המכונית ולמקום יגיע מנעולן שמתמחה בכלל בכספות.
- דבר שישי ואחרון, בקשו לראות תעודה המוכיחה שאכן מדובר במנעולן. שלא יגיע במקרה למקום נוכל או מתחזה ואתם פשוט תעזרו לו להיכנס.

בכל מקרה שלא יבוא השתדלו להישאר רגועים, נכון שאתם ממהרים ולחוצים אבל עצבים לא יעזרו. שום דבר לא יברח גם אם תחכו עוד שעה למנעולן. בחירה נכונה של מנעולן ושמירה על אחד שמכיר אתכם באופן אישי, תמנע הרבה דפיקות לב בפעם הבאה ששוב תנעלו בחוץ.

אין תגובות:

פרסום תגובה