בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 4 במאי 2011

כיצד בוחרים מנתח פלסטי

החלטתם להגשים חלום ולהיות יפים יותר? אין ספק שבעידן הנוכחי נו מלאים באופציות מצוינות שמאפשרות לנו להיות יפים יותר, חטובים יותר ולהיראות צעירים בהרבה מגילנו.
יש קמטים ששום תכשיר קוסמטי יקר אינו באמת מועיל להם? לרפואה הפלסטית ולמנתחים הפלסטיים יש מה להציע לנו- פילינג מיוחד, הזרקות בוטוקס, מכשירי גלי רדיו ועוד אופציות של הזרקה למילוי קמטים ולהצערת עורנו עד לאין הכר.

אנו מתעבים את אפינו מאז בית הספר התיכון ומרגישים לא יפים ולא אסטטיים? ביטחוננו העצמי נפגע בשל הזווית הלא המחמיאה בה חוננו אותנו הורינו בהעניקם לנו אף עקום או בולט מדי?
הרפואה הפלסטית עסוקה כבר עשרות שנים בניתוחים מהירים וחדשניים שיאפשרו לנו להשתנות מהקצה לקצה וליצור עבורנו את האף המתאים ביותר למבנה הפנים שלנו ולתווי הפנים שלנו. כל מה שנדרש הוא להיות מוכנים לעבור ניתוח אף אצל מומחה בכיר ואז נוכל לצפות בעצמנו אחרת במראה ולהרגיש בטוחים מספיק אפילו בכדי להצטלם בחופשיות.

לכולנו יש דברים המפריעים בהופעה החיצונית שלנו וגם איננו כוכבים הוליוודיים, מנחי טלוויזיה או אפילו אנשי עסקים המצטלמים עבור סרט תדמית לחברה וצריכים להיראות כמו מיליון דולר- עדיין לכולנו שמורה האופציה להיראות טוב יותר. כולנו יכולים להצעיר את עור הפנים, להוריד במשקל, לחטב את הגוף ולהוריד שיער. להלבין את השיניים, ללמוד להתלבש ולהתאפר ולעבוד על המראה החיצוני שלנו.

יש תחומים אם זאת שצריכים להיות בידי מנתח פלסטי. הוא הסמכות להחליט עבורנו אם אנו זקוקים לניתוח ואיזה. מה היקף הניתוחים אותם כדאי שנעבור והאם יש להם הצדקה רפואית או אסטטית או שתיהן יחד.

בכדי לבחור מנתח פלסטי אנו צריכים בעצם להחליט אם אנחנו פונים למנתח פרטי או דרך אחת קופות החולים. אם אנו מעדיפים להיות מנותחים בבית חולים פרטי או ציבורי והאם השיקול שלנו בבחירת מנתח הוא שיקול כלכלי ביסודו או שיקול של איכות.
כשאנו באים לבחור מנתח כדאי שנקרא כמה שאפשר על הרקע שלו ועל ההכשרה שלו נבדוק במה הוא מתמחה וכמה שנות וותק יש לו בתחום.

חשוב מאד לבדוק המלצות ולשוחח עם מנותחים אחרים במידת האפשר. בתחום הרפואה הפלסטית חשוב שהמנתח יהיה מקצועי מאד בתחומו ובעל ניסיון רב.
דבר חשוב לא פחות אלה יכולות התקשורת ויחסי האנוש שלו. ניתוחים פלסטיים הם מראש תחום רגיש...

כשאנו חושפים אתמה שאנו חשים לא נוח לגביו בגוף שלנו לעיני הרופא אנחנו רוצים שהוא ינהג בנו בכבוד ועם זאת בצורה כנה ולא ייתן לנו לפתח ציפיות בלתי ריאליות שיגרמו לנו להתאכזב אחר כך מהתוצאות.

מאד חשוב שהוא יידע לתמוך בנו ולעודד אותנו, להסביר לנו בפרוטרוט על כל ההליך הניתוחי ועל כל הסיכונים הכרוכים בו וידע לתת מענה מקצועי מצוין על פי הצורך לכל בעיה שתתגלה.
כשאנו מגיעים לרופא נפעיל את כל כלי הבדיקה האפשריים ורק אז נבחר לפי נטיית הלב ולפי התוצאות בשטח. המלצות הן חשובות במיוחד וכדאי לתת עליהן את הדעת.
ניתוח פלסטי הוא כריפוי גם לגוף וגם לנפש וכדאי שנתייחס אליו בהתאם ונבחר מנתח בקפידה.
בהצלחה!

אין תגובות:

פרסום תגובה