בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 28 ביוני 2011

גלה מי אתה ודע איזה בעל מקצוע תוכל להיות

אין ספק שלא כל עבודה מתאימה לכל אדם. אדם אשר נאלץ לעבוד בעבודה שאינה מתאימה לו עשוי לגלות בקלות שחיו המקצועיים הם סיוט ארוך ומתמשך. אולם כיום, באמצעות אבחונים קצרים תוכלו לגלות בקלות איזו עבודה עשוייה להתאים לכם ולבחור מבעוד מועד את הכיוון המקצועי שיאפשר לכם להצליח ולהנות בעבודה.

ריכזנו עבורכם בכתבה הבאה מספר עצות שימושיות שיסיעו לכם לבחור את "עבודת החלומות" שלכם בהתאם למי שאתם ולא רק בהתאם למה שאתם חושבים על העבודה. בהזדמנות זו חשוב להדגיש, הכתבה אינה מתיימרת להחליף יעוץ מקצועי בתחום אלא רק לספק לכם כיוון כללי בנוגע ל"כללי האצבע" המקובלים בתחום.

יכולת ורבאלית יוצאת דופן

אם ניחנתם בכושר שכנוע יוצא דופן או ביכולת מעולה לבטא את עצמכם הרי שמבחר המקצועות שבהם תוכלו לעבוד ולהצטיין הוא עצום. שוק העבודה של ימנו זקוק נואשות לאלפי אנשי מכירות טובים, כאלו שמסוגלים למכור גם "קרח לאיסקמוסים" או משלוחי פירות מעוצבים לירקנים. כמובן שבשביל להצטיין כאנשי מכירות צטרכו גם ביטחון עצמי גבוה וכמובן שגם מראה ארטקטיבי לא יזיק. אילו מבינכם שטובים בשכנוע בעיקר כשהם נמצאים בד' אמותיו של המשרד הממוזג יוכלו להצטיין בתעשיית הפרסום, כקופירייטרים או או כמנהלי מותג. ומי שלצד יכולות ביטוי גבוהות מחזיק גם ביכולת אנליטית וכושר ניתוח מעולה יוכל להשתלב בענף המשפטים ולהצטיין בתור עורך דין בתחום הליטיגציה, קרי יצוג בבתי המשפט.

ידי פלא עם מגע קסם

מגיל קטן הצלחתם לפרק (ולהרכיב מחדש...) כל מכשיר חשמלי שנגעתם בו? כשהילדים בגן התעסקו בקוביות אתם כבר בניתם דגמי מטוסים וטירות מפוארות מלגו? מאוד יכול להיות שעבודות טכניות יתאימו לכם...
עבודות שמצריכות "מגע קסם" נעשו מבוקשות מאוד בשנים האחרונות ובעלי מקצוע כמו חשמלאים, טכנאי מזגנים או אלקטרוניקה ואפילו טכנאי מחשבים ומכשירי טלפון ניידים מצליחים להרוויח הרבה מעל השכר הממוצע במשק.

כשרון אומנותי

לא קל להתפרנס מעבודה בתחום האומנות אך בעלי יכולות אומנותיות מדהימות יוכלו להתפרנס, ואפילו טוב, בתור מעצבים גראפים, קבלני שיפוצים מתמחים בעבודות גבס מורכבות או בכל פעולת שיפוץ מיוחדת אחרת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה