בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 17 ביולי 2011

בייביסיטר לחיות מחמד


מקצוע הבייביסיטר לחיות מחמד, צץ בשנים האחרונות, ותפס תאוצה רצינית. זה התחיל בתור עבודה של ילדים קטנים, בה הם היו יוצאים עם הכלבים לטיולים, במקום בעלי הכלבים שהתעצלו לקום בבוקר או שלא היה להם ממש זמן לצאת עם הכלב, מרוב עומס שכלל את הטיפול בילדים והעבודה. היום המקצוע הפך לממש רשמי, לא רק ילדים עוסקים בו אלה גם סטודנטים ואנשי מקצוע אך בעיקר אוהבי חיות שהחליטו לעשות כסף מאהבתם. כך נוצר הבייביסיטר לחיות מחמד, כשבעלי החיות בחוץ לארץ או עובדים רוב שעות היום, לרוב אין להם זמן לטפל בחיית המחמד שלהם עם זה החתול, הכלב או כל חיה אחרת, ברוב הפעמים בקושי יש להם זמן להאכיל אותם. אוהבי החיות זיהו את הצורך הזה והקימו את המקצוע בייביסיטר לחיות מחמד.

מה זה בייביסיטר לחיות?

בייביסיטר לחיות מחמד, זה בייביסיטר לכל דבר, פשוט במקום לשמור על הילדים שלכם, שומרים על החיות שלכם. קיימים בייביסטרים לכל סוגי החיות, עם זה לכלבים, חתולים, איגואנות, נחשים, אוגרים, חמוסים, ארנבים או כל חיית מחמד, שקיימת היום בבתים. תפקיד הבייביסיטר לשמור על החיה, להאכיל אותה, לערך לה חברה וכמובן להוציא אותה לטייל בחוץ עם צריך, בזמן שהבעלים לא בבית. הבייביסיטרים לחיות מחמד, יכולים להיות ילדים, שמחפשים עבודה לשעות אחר הצהריים או בחופשים, סטודנטים שמחפשים פרנסה, בשעות נוחות בזמן הלימודים, או אוהבי חיות למיניהן ששמחים לערך לחיה שלכם חברה ובנוסף לקבל על זה כסף. ככל שהאנשים הפכו לעסוקים יותר, כך הבייביסיטר לחיות מחמד הפך למבוקש יותר, הרבה פעמים אין לאנשים זמן להשקיע בטיפולי חניכיים, או בילדים, אז בכלב בכלל אין להם זמן. יש הרבה הייטקיסטים שכל שני וחמישי בחוץ לארץ בגלל ענייני עבודה, מה שמשאיר את חיית המחמד בבית לבד, הרבה פעמים הפיתרון המושלם הו הבייביסיטר לחיות מחמד. 

כיצד אנחנו בוחרים אותו?

אומנם לא צריך לעבור היום קורס בהכשרת מטפלים לחיות מחמד מקצועי, להיות וטרינר או מאלף חיות, כדי להפוך לבייביסיטר לחיות מחמד, אבל רצוי לבדוק את הבייביסיטר לפני שלוקחים אותו למשימה. רצוי לבדוק המלצות לפני שלוקחים את הבייביסיטר לחיית המחמד, המלצות ממכרים, מהאינטרנט או לקוחות קיימים. חשוב לבדוק את אמינות האדם, בכול זאת אתם נותנים לו את המפתחות לבית והוא שוהה בו עם חיית המחמד לבד. כדאי שבפעם הראשונה תהיו עם הבייביסיטר, כדי לבחון את התאמתו וכיצד הוא בא באינטראקציה עם חיית המחמד.   חשוב מאוד שהאדם שתיבחרו לבייביסיטר של חיית המחמד שלכם, יסתדר עם החיה ובכלל יאהב חיות. אהבת חיות מאוד חשובה במקצוע של הבייביסיטר, עם אנשים עושים את זה רק בגלל הכסף, לרוב הם לא מקדישים תשומת לב לחיה והחיה יכולה לקבל טיפול לקוי.

אין תגובות:

פרסום תגובה