בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 18 ביולי 2011

פנסיון לכלבים


תקופת החופשים היא תקופת הטיסות לחוץ לארץ, הכוללות חופשה של שבוע או שניים, לפעמים יותר תלוי בתקציב. כולנו אוהבים כלבים, הם חמודים מתוקים והחברים הכי טובים שלנו. הבעיה היא שאנחנו לא יכולים לקחת אותם איתנו לחופשה. קיימות היום מגוון אכסניות לכלבים בכול הארץ, אכסניות שמביאות פיתרון מעולה לבעלי הכלבים, שרוצים לטוס לחוץ לארץ ואין להם מה לעשות עם הכלב.

סוגים של פנסיונים

פנסיונים לכלבים הם כמו בתי אכסניה, רק לחיות על ארבע ולרוב לא מהודרות כמו מלון אמיתי. הפנסיונים לחיות מחמד, מכילים כל מה שצריך לטיפול בכלב. מקום שינה מרווח, בדרך כלל בכלובים, הכלובים יכולים להיות פרטיים או משותפים תלוי בהתנהגות הכלב, כיצד הוא מסתדר עם שאר הכלבים, האופי של הכלב וכמובן גודלו. הפנסיון מעניק לכלב מזון ושתייה, בדרך כלל הבעלים מביא את המזון בעצמו. היתרון בפנסיון שהכלבים משחקים עם שאר הכלבים בחצר, הכלבים אף פעם לא לבד, תמיד יש להם חברה שדואגת להם ומעניקה להם הרבה אהבה, תשומת לב, ליטופים, משחקים וכמובן טיולים ארוכים וכיפים, בפארק או בשדה הקרוב. חוץ מפנסיון רגיל, קיימים גם פנסיונים ביתיים, אנשים שאוהבים חיות ויש להם חצר, מספקות פנסיון ביתי לכלבים, בדרך כלל מדובר בכלב אחד, תלוי בגודל הבית והחצר. היתרון בפנסיון ביתי, הוא ההרגשה הביתית. פנסיון ביתי נותן לכלב להיות בסביבה משפחתית רגילה אליה הוא כבר רגיל, כך שהסיטואציה תהיה לו מוכרת ויהיה לכלב קל יותר להתאקלם בה, מאשר בסביבה של פנסיון כלבים רגיל, כשפתאום שמים אותו בכלוב עם עוד כמה כלבים. בפנסיון כלבים ביתי הילדים ובעלי הבית יפנקו את הכלב, ישחקו וילטפו אותו. לא משנה כמה המשפחה תהיה עסוקה עם זה בצפייה בתוכנית, סודות מתוקים עם קרין גורן, בישול פשטידה או משחק מחשב הכלב תמיד יהיה איתם ויקבל תשומת לב שאליה, הוא רגיל ואולי אף יותר ממה שהוא רגיל. 

כיצד לבחור פנסיון טוב

מסתבר שהרבה יותר קל לבחור מצלמה דיגיטלית מבין מגוון מצלמות דיגיטליות שקיימות בשוק. כשאנו ניגשים לבחור פנסיון לכלב שלנו חלק מהבחירה הטובה של פנסיון אם זה פנסיון רגיל או ביתי, מתחילה בתחקיר טוב ובדיקת המלצות. לא צריך לעקוב אחרי המקומות כמו בלשים פרטיים או פפראצי, אפשר פשוט לנצל את האינטרנט לתחקיר טוב. כדאי תמיד לחפש המלצות אובייקטיביות מביקורות באינטרנט, על פנסיונים של לקוחות קיימים. הרבה פעמים אנשים משאירים המלצות וביקורות רציניות על אכסניות כלבים, שהם השתמשו בשירותים שלהם. כדאי ללכת עם הכלב, כדי לבדוק אם הוא אוהב את המקום ומסתדר עם שאר הכלבים ובעלי המקום. כדאי לבדוק איך המקום נראה, אם הוא נקי ואין גלילי קקי בכול מקום. כדאי לבדוק את הסביבה שבא ישהה הכלב, האם הכלובים מרווחים, כיצד המטפלים מתייחסים לכלבים שבמקום. כיצד הכלבים שנמצאים נראים, האם הם שמחים או עצבניים. חשוב מאוד לבחור את המקום המתאים לכלב, עם אנשים שאוהבים כלבים, שיטפלו בו כמו שצריך ויעניקו לו הרבה אהבה.  

אין תגובות:

פרסום תגובה