בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 9 באוקטובר 2011

הדשא של השכן ירוק יותר ?

אין דבר יותר מושלם, מלקום בבוקר, לפתוח את החלון לרווחה וליהנות מהריחות הנעימים של הגינה המטופחת שלנו. הרבה לא יודעים, אבל קיימים קורסים אשר מכשירים גננים ומעניקים להם תעודת גמר. למעשה קיימים עשרות אלפי גננים במשק ורובם עובדים בלי תעודה. מקצוע הגננות לא מחייב תעודה, כל אחד יכול להיות גנן, השאלה כיצד נדע אם הוא מקצועי?

כיצד לבחור גנן ?


קיימים עשרות אלפי גננים בארץ, שתפקידם לטפח עשרות אלפי גינות בכל רחבי הארץ, כך שבחירת הגנן המושלם לגינה שלנו לא כל כך פשוטה. הדרך הטובה ביותר, להימנע מהבלבול בבחירת הגנן, היא פשוט לצאת החוצה ולסייר בסביבת המגורים בא אתם גרים. תוותרו על משלוחי פירות ונצלו את ההליכה לירקן על מנת לסייר בשונה, בכל פינה תוכלו למצוא גינה. פשוט תבחנו את הגינות ותבחרו את הגינה, שנראית לכם הכי מטופחת. גינה מטופחת, מסמלת את יכולותיו המקצועיות של הגנן, משום שרוב הגננים במקצוע חסרי תעודות ותעודת הביטחון שלכם, למקצועיות הגנן הוא מראה הגינה. תשאלו את דיירי המקום, מי הגנן ואת מספר הטלפון שלו, אם יתמזל מזלכם תוכלו לפגוש אותו בזמן עבודתו ולבקש ישירות את שירותיו. על תסתפקו בגנן הראשון שתבחינו, כדאי שתאספו לרשימה מספר גננים, כדי שתוכלו לוודות שבחרתם בבחירה הכי נכונה. חשוב מאוד לבחור גנן אמין שתוכלו לבטוח בו, שיטפל ויטפח את הגינה במסירות ובחריצות. אופי הוא חלק מאוד חשוב בבחירת הגנן, האופי הרבה פעמים מנבא את איכות העבודה. מקצועיות היא חלק בלתי נפרד מבחירת הגנן, חשוב לבחור גנן, שידע לטפח את כל הפרחים, שידע לשקם גנים שניזוקו על ידי גנן ללא ניסיון, שידע לתחזק את הגינה על פי כל עונות השנה ועוד. גנן טוב, מעניק לבית תחושה רעננה ולדיירים הנאה מושלמת מגינתם המטופחת.

לא תמיד המחיר קובע


לפני שאתם סוגרים את העסקה, חשוב שתקבעו מראש את יעדי העבודה ומטרות טיפוח הגינה, כך תוכלו לבחון את מקצועיות הגנן. על ידי תוכנית עבודה מסודרת תוכלו לסגור חוזה ומחיר, בצורה מקצועית דבר שיעניק לכם אפשרות לערוך השוואה וסקר שוק במשק, על מנת לבדוק את ההצעה המשתלמת ביותר. קיימים שלל גננים במשק, כך שהתחרות היא גדולה וניתן למצוא מחירים ממש זולים, אבל במקרים הללו המחיר "הזול" הוא בדרך כלל יקר מאוד. כמו שאתם נוהגים לטפל בגוף ולארוך את כל הבדיקות הנדרשות כמו: קולונוסקופיה, בדיקת שיניים או בדיקת דם, כך אתם גם צריכים לטפל בגינה, באופן יסודי על מנת שלא תיהרס. קיימים הרבה גננים חסרי ניסיון, ששחוקים את המחירים במשק, על מנת לפתות לקוחות לרשתם. לקוחות שמתפתים, מהר מאוד מבינים את הטעות שעשו, כשהגינה שלהם מתחילה להראות חסרת חיים. חשוב תמיד לעשות סקר שוק ולבחור את הגנן המקצועי ביותר, מבחינת יכולת מוכחת בטיפול וטיפוח הגינה, לא מבחינת מחירו הזול.

אין תגובות:

פרסום תגובה