בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 11 באוקטובר 2011

המקרר התקלקל והבית שוב מושבת ?

המקרר מהווה את היכל קודש הקודשים של הבית. איתו אנחנו מאחסנים את המצרכים, מקפיאים שאריות לכל השבוע ושומרים על טריות האוכל לקראת אירועים חשובים. כאשר המקרר מתקלקל, בצורה מפתיע ולרוב בכלל לא צפויה אנחנו נוהגים להיכנס לפאניקה ובדרך גם לבקש מהשכנים או חברים אם נוכל לאחסן במקרר שלהם את דברי החלב והבשר, על מנת שלא יתקלקלו. השלב הבא הוא להזמין טכנאי מקררים, רצוי שיהיה אמין ובמחיר סביר.

אחרית הימים כבר כאן


על חוק מרפי סביר להניח ששמעתם, ברוב המקרים המקרר מתקלקל דווקא ברגעים שאנחנו צריכים אותו יותר מכול. אנחנו אורחים אירוע עסקי, הבית כבר כולו ערוך ומסודר, מה שחסר זה רק להניח את הקייטרינג חלבי שמחכה לנו במקרר מאז אתמול. אנחנו מגיעים למקרר פותחים את הדלת וריח חמוץ מתפזר לכל עבר וחודר ישר לתוך הנחיריים שלנו, המקרר התקלקל ואיתו כל הקייטרינג שהזמנו. אין ברירה אלה להזמין טכנאי מקררים. אומנם למראית עין מדובר בדבר פשוט אך עם שלל טכנאי המקררים שקיימים בשוק, הבחירה היא קשה ולרוב אנשים פשוט מעדיפים לקנות מקרר חדש ובייחוד מקרר יין חדש, מאשר להסתבך עם חיפוש. אך עדיין בזמנים קשים כמו היום, שהמחירים מרקיעי שחקים ואין לנו מספיק כסף לסגור את החודש. אנחנו מעדיפים לחסוך כמה אלפי שקלי ופשוט להזמין טכנאי מקררים השאלה היא כיצד?

כיצד לבחור טכנאי מקררים אמין ?


גוגל כבר הפך אצלנו להרגל, כל פעם שאנחנו צריכים עיצוב לוגו חדש לעסק, לחדש רישיון או לברר פרטים על אנשי מקצוע מוסמכים ואמינים, אנחנו פשוט גולשים לגוגל ומתחילים את החיפוש. ברגע אחד אנחנו מקבלים אלפי תוצאות של טכנאי מקררים וזה רק בתל אביב, כיצד אנחנו בעצם מנפים את התוצאות? הדרך הכי טובה למפות את התוצאה הרלוונטית ביותר בשבילנו היא בעזרת תחקיר שוק. גולשים מנוסים, יודעים כבר שהשיטה הכי פשוטה למצוא טכנאי מקררים, היא גלישה לפורומים מקצועיים בנושא. קיימים שלל פורומים מקצועיים שבהם ניתן למצוא המלצות אובייקטיביות על טכנאים אמינים, ביקורות ואפילו ניתן לנסח שאלה, על מנת לזהות את הבעיה של המקרר ולקבל הערכת מחיר, משלל אנשי המקצוע בפורום. אחרי שקיבלנו רשימה של אנשי מקצוע אמינה והערכה גסה של המחיר הממוצע בשוק לבעיה ממנה המקרר סובל, אנחנו יכולים לגשת לשלב ב', של ביצוע התחקיר. תקלידו את שמו של כל טכנאי שקיבלתם ותערכו עליו תחקיר קצר בגוגל, כך תוכלו למפות את הרשימה בצורה נוספת. תבדקו איזה המלצות או ביקורות הוא קיבל מהגולשים, תבדקו אם יש לו אתר שם הוא מפרט את השירות אותו הוא נותן ומחירים. שלב ג', בתהליך המיפוי הוא ההתקשרות עם כל טכנאי. בזמן הדיבור תנסו לבחון אם מדובר באדם נחמד ואמין, אומנם אנחנו לא חוקרים מקצועיים אבל אנחנו יכולים לסמוך על האינסטינקטים שלנו. כמובן שחשוב לדון על המחיר מראש על מנת לראות מי מציע את הדיל הכי משתלם ודבר האחרון המחיר הנמוך לא תמיד קובע עדיף לבחור במישהו אמין, שמעניק לנו תעודת אחריות על עבודתו, מאשר לשלם על עבודה כפולה.

אין תגובות:

פרסום תגובה