בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 14 בנובמבר 2011

צלם חתונות – לאירוע של פעם בחיים

איזה שמלה נבחר, איזה זר נבחר, האם כדאי לבחור את המפה הלבנה או הכחולה ומה אם השיר לחופה? יש לנו הרבה תהיות ושאלות קריטיות לגבי תכנון החתונה. למעשה עד הרגע האחרון אנחנו עסוקים בשלל סידורים, הכנות ודאגות. אחת מהדאגות העיקריות שלנו, מלבד השמלה היא להשיג את הצלם המקצועי והמוכשר ביותר לחתונה שלנו, משום שבסופו של דבר מה שנשאר מהאירוע זה האלבום.

כיצד נבחר צלם לאירוע ?


אם נקליד את צמד המילים צלם לחתונה בגוגל נמצא רשימה של מאות צלמים וזה רק באזור תל אביב. יש מבחר עצום של צלמים לאירועים בשוק, דבר שהופך את המשימה לבחור את הצלם המוצלח לחתונה מסובכת במיוחד. הרי לא מדובר כאן על ביצוע משלוחי פירות או פרחים לחתונה, אלה תיעוד היום בו בני הזוג מאחדים את אהבתם. הדרך הכי טובה, היא הדרך הישנה והמוכרת ביצוע תחקיר וסקר שוק בדיוק כמו שאנחנו קונים מכונית או דירה. נתחיל את התחקיר בתשאול החברים וקרובי המשפחה שלנו, אם יש לכם חברים או מכרים שהתחתנו לא מזמן תפנו אליהם ותבקשו להציץ על אלבום התמונות שלהם. תמונה אחת שווה אלף מילים, כך שאין כמו מראה עיניים כדי לקבוע את איכות הצלם. אם תראו שהתמונות שהצלם ביצע מוצלחות ואתם מרוצים מהוצאה הסופית תבקשו את המספר מהחברים ותקבעו פגישה. אם התמונות לא מצאו חן בעיניכם תפנו לאינטרנט, כל צלם שמכבד את עצמו היום מתחזק אתר אינטרנט עם תיק עבודות. תוכלו להתרשם משלל תיקי עבודות של צלמים ברשת וכמובן תוכלו גם לפנות לשלל פורומים של צלמים או כאלה שעוסקים בצילומים לחתונה. בפורומים תוכלו לקבל המלצות על צלמים וכמובן לברר את המחירים הממוצעים, כדי שתוכלו לדעת עם קיבלתם עסקה משתלמת. אחרי שערכתם רשימה של צלמים מומלצים ושאלות, תקבעו פגישה עם כל צלם כדי להתרשם באופן אישי ממקצועיותו.

תכונות שכל צלם מקצועי חייב


אל תסתפקו בהמלצות כדי לשכור את הצלם, חשוב מאוד שתקבעו פגישה עם כל צלם שמצא חן בעיניכם, משום שהצלם הוא בין החלקים החשובים בחתונה אם לא החשוב ביותר. אתם יכולים לסנן את רשימת הצלמים על ידי שיחת טלפון, כך תוכלו לבחון את אופיו של הצלם, אמינותו והמחירים שלו. אופיו של הצלם ואמינותו מאוד חשובים הרבה יותר מהמחירים, לכן אם צלם מציע לכם מחיר משתלם על העבודה אבל נשמע חסר סבלנות ואמינות עדיף שלא תיקחו את הסיכון ופשוט תמשיכו לחפש. צילום אירועים הוא לא עסק לחובבנים, מדובר בעבודה קשה הדורשת יכולת עמידה פיזית בטיולים והתרוצצויות אחרי החתן והכלה לאורך יום שלם, דבר שדורש הרבה סבלנות ואהבה לאנשים. בנוסף לכך רצוי שהתכונות של הצלם יכללו ראייה חדה, יצירתיות, חוש בימוי מפותח, חוש הומור מפותח, קריזמה, עמידה בלוח זמנים וכמובן כישרון צילום יוצא מן הכלל. תזכרו תמיד מה שבסוף נשאר מהאירוע הוא רק הזיכרון וכמובן התמונות שמנציחות אותו, לכן כדאי שהתמונות יצאו מושלמות.

אין תגובות:

פרסום תגובה