בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 17 בנובמבר 2011

כיצד נבחר מאמן כושר אישי ?

רובנו עובדים בישיבה למעלה מתשע שעות ביום, כשאנחנו חוזרים הביתה אנחנו קופצים ישר לניקיונות וטיפול בילדים בלי להשאיר לנו זמן לטפל בבריאות שלנו. אנחנו אוכלים במסעדות של אוכל מהיר וצורכים בעיקר תזונה תעשייתית מעובדת. תזונה תעשייתית וחוסר בפעילות גופנית מעודדים השמנה והופעת מחלות כרוניות מסכנות חיים. התהודה התקשורתית הסובבת סביב נושא הבריאות הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות בעיקר בגלל מגפת ההשמנה שפרצה בעולם המערבי ומאיימת גם על ארצנו. אנשים היום מבינים שכדי לשמור על הבריאות חייבים להתחיל לשנות את עורך החיים, מבחינת שינוי של הרגלי תזונה והרגלי פעילות גופנית.

חשיבות מאמן הכושר האישי


יותר ויותר אנשים תופסים את עצמם בידיים ומשנים את דרך חייהם הקלוקלת על מנת לשפר את בריאותם וגזרתם. חלקם נרשמים לחדר כושר בסביבת מגוריהם, חלקם קונים מכשיר כושר ביתי וחלקם שוכרים מאמן כושר אישי. אלו ששוכרים מאמן כושר אישי לרוב עושים זאת בגלל שהם יכולים להרשות לעצמם את התענוג לרוב מדובר בסלבריטאים או אנשים עשירים, משום שפגישות אימון אישיות נעות בין שמונים שקלים לשעה לכמה מאות שקלים לשעה. יתרון בשכירת מאמן כושר אישי הוא בתמיכה הרבה והמוטיבציה שמאמן הכושר מעניק לנו. בהרבה מצבים שאנחנו נרשמים למכון כושר, אנחנו לא טורחים ללכת אליו בקביעות ומזלזלים בגלל שאין לנו כוח ואף אחד לא מעודד אותנו ללכת. גם בנוגע למכשיר הכושר הביתי, אנחנו קונים מכשיר כושר בכמה מאות או אלפי שקלים ובסוף הוא משמש כמתלה לבגדים בבית. מאמן כושר אישי אומנם יקר יותר מחדר כושר אך משמש לנו כסוג של תעודת ביטוח אנושית שתגרום לנו להגיע ליעד שהצבנו עבורנו בכל הנוגע לשמירה על בריאותנו והגעה למשקל היעד שלנו. מאמן הכושר האישי יעבוד איתנו על תוכנית אימונים אישית המותאמת ליכולתנו, הוא יעניק לנו את כל תשומת הלב ולא יוותר לנו עד שנשיג את המטרה בגלל שבשביל זה אנחנו משלמים לו.

סקר שוק ושיעור ניסיון


קיימים מאות מאמני כושר בארץ אשר מציעים את שירותיהם כמאמני כושר אישיים, אם הבטחה למאה אחוז הצלחה במינימום זמן. הדרך לברור בין מאמני הכושר השונים ולבחור את מאמן הכושר שיספק לנו את מבוקשנו היא דרך ביצוע תחקיר, סקר שוק וכמובן שיעור ניסיון, על מנת להתרשם מהמאמן באופן אישי לפני שנמשיך להתאמן איתו. קיימים שלל אתרים ברשת המספקים לכם את המידע, ההמלצות והשאלות הרלוונטיות שכדאי שתשאלו את מאמני הכושר שתראיינו. היתרון הגדול באתרים ברשת האינטרנט שהם מספקים לנו הצעות של אנשים אמיתיים, בעלי ניסיון בהשכרת מאמני כושר אישיים. השאלות שכדאי לשאול את מאמני הכושר כוללות לרוב: איזו תעודה מחזיק מאמן הכושר ומאיזה מוסד היא לקוחה, כמה ניסיון יש למאמן בתחום ואיזו הכשרה מלבד אימון הכושר המאמן מחזיק, אם הוא מחזיק גם תעודת תזונאי זה מהווה יתרון מובהק. חשוב מאוד להקפיד לבחור את מאמן הכושר לפי הניסיון ולא לפי המחיר, כדי שתוכלו להגשים את שאיפתכם ובאמת תגיעו ליעד המבוקש.

אין תגובות:

פרסום תגובה