בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 20 בדצמבר 2011

אם אתה לא באינטרנט אתה לא קיים

האינטרנט היום מהווה את זירת השוק העכשווית, כמעט כל עסק שמכבד את עצמו מתחזק אתר באינטרנט אם זה בתור אתר תדמית, חנות מקוונת או אתר תוכן מקצועי. למעשה אפשר להגיד בביטחון מלא כיום כי עסק שאין לו אתר אינטרנט לא קיים, בגלל שכולם באינטרנט. כל מי שרוצה לקנות מוצר כלשהו, לשכור דירה, להזמין מדביר, לשאול לגבי ספר חדש, לחקור על שירות כלשהו יחפש אותו בגוגל. יש כיום אפילו ירקנים, שמחזיקים אתר או בלוג באינטרנט.

בניית אתרים מוצלחת מקפיצה את העסק


כיום כל עסק יודע שאם הוא רוצה לזכות בלב הגולשים, הוא חייב אתר אינטרנט מנצח. אתר אינטרנט מנצח מגדיל את מכסת הלקוחות של העסק, חושף אותו לקהל לקוחות חדשים ומעניק לו חשיפה ממוקדת לקהל היעד שלו. האפשרות להגיע לקהל הממוקד של העסק באמצעות האינטרנט היא מהפכנית ולמעשה דיי פשוטה. אתר אינטרנט מאפשר לעסק שיווק זול בשונה משאר הפורמטים אשר קיימים היום בשוק. אתר אינטרנט משמש את העסק עבור מגוון מטרות, עם זה בתור אתר תדמית לקידום שחקן מפורסם, חנות מקוונת לממכר שלל מוצרים דרך הרשת, אתר תוכן בנושא הנדסת תוכנה ועוד שלל מטרות אחרות. למעשה הרבה עסקים קטנים ופרילנסרים משתמשים באתר אינטרנט בתור משרד, חנות או סטודיו לכל דבר. איתו הם משתמשים על מנת לשווק את העסק, ליצור קשרי עבודה, למכור את המוצרים שלהם, להעביר את האג'נדה שלהם או כל דבר שעולה על ראשם. יש עסקים שאין להם בכלל משרדים או חנויות, כי הם פשוט לא צריכים אותם, כשיש להם אתר אינטרנט, דבר שחוסך להם הרבה מאוד כסף.

כיצד נבחר את חברת בניית האתרים המושלמת?


אם נערוך חיפוש מהיר בגוגל נוכל למצוא בתוצאות החיפוש מאות חברות ומעצבים עצמאיים המציעים שירות של בניית אתרים לאינטרנט. כיצד בעצם נוכל לברור מבין כל אותן חברות את החברה המושלמת עבורנו. ישנם שלל דרכים שיעניקו לנו את הביטוח והשקט הנפשי שבחרנו את חברת האתרים המושלמת עבור העסק שלנו. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא באמצעות תחקיר כמובן. תתחילו בכך שתסיירו בין כלל האתרים ברשת, תבחנו את העיצוב שלהם, מבחינת הגרפיקה, הצבעים, נוחות הגלישה וכמובן כמות הכניסות לאתרים. שימו לב כי בחלק התחתון של כל אתר כזה מצוין השם של חברת האתרים שבנתה את החברה. אחרי שאספתם רשימה של חברות אתרים שאהבתם, תגלשו לאתרים שלהם ובדקו את תיק העבודות שלהם. כל חברת אתרים שמכבדת את עצמה מעמידה בפני הגולשים תיק עבודות של כל האתרים אותם היא בנתה במהלך השנים. כך שתוכלו להתרשם מהעיצוב והטכנולוגיה המרשימה של האתרים ובנוסף לכך תוכלו להתרשם מרשימת הלקוחות של אותה חברה, במיוחד עם מדובר בלקוחות מפורסמים.

אין תגובות:

פרסום תגובה