בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 29 בדצמבר 2011

טיפים לבחירת מנהל תיק השקעות

כיום יותר ויותר אנשים מעוניינים להיכנס לתחום ההשקעות, במטרה לחסוך כסף לפנסיה, לשלם על החינוך הגבוה של הילדים, לקנות דירה או אפילו לקנות יאכטה. תחום ההשקעות, הוא תחום רחב בעל ז'רגון מקצועי לא מוכר לפלוני שברחוב. כתוצאה מכך רובנו מחפשים מנהל תיקי השקעות אמין כדי שיבטיח לנו את התוצאה לה אנו שואפים באמצעות פתיחת תיק ההשקעות.

שלב ראשון – ביצוע תחקיר


תוכלו למצוא בשוק אינספור בתי השקעות ויועצי השקעות, שמציעים לכם את השירות הכי טוב במחיר זול. לפני שאתם מתפתים למחיר, חשוב מאוד שתבצעו תחקיר מעמיק על התחום, כדי לדעת מי מציע לכם את השירות הכי טוב. בדיוק כמו שאתם עושים לפני הרשמה לחוג פילאטיס או חתימה על משכנתה, במיוחד כאשר מדובר בהוצאה של סכומים רציניים. תתחילו בתחקיר בכך שתבקשו המלצות בין הקרובים והחברים שלכם. תנצלו את גוגל, כדי להיכנס לפורומים בנושא ניהול תיקי השקעות, שם תוכלו להתייעץ עם אנשים מקצוע וכמובן עם משקיעים שימליצו לכם על ביתי השקעות ומנהלים אמינים. אחרי שקיבלתם רשימה של מנהלי תיקי השקעות מומלצים, חשוב מאוד לבצע על כל אחד מהם תחקיר באינטרנט. תבדקו מה כולל הניסיון שלהם, כמה זמן הם בתחום ורמת האמינות שלהם. תוכלו לבדוק באינטרנט עם יש פסקי דין בהם המנהלים מופיעים, שם תוכלו לגלות עם הם אמינים או לא. בנוסף לכך חשוב לבדוק את יכולות הביצוע שלהם, בנוגע להשקעות בטווח קצר או ארוך והאם הם מצליחים להתמודד עם משברים, אשר פוקדים את התחום. אם אתם מעוניינים להשקיע בהשקעה לטווח קצר, חשוב שתדעו שלא כל מנהלי תיקי ההשקעות מומחים בהשקעות לטווח קצר, משום שהם דורשים הבנה במניות ואופציות בעלות סיכון. לכן חשוב להקפיד לבחור את מנהל תיקי השקעות, מומחה לסוג ההשקעה אותה אתם מעוניינים לבצע.

שלב שני – ביצוע סקר שוק


אחרי ביצוע התחקיר אתם מגיעים לשלב סקר השוק בו תערכו מסלולי טיול בין כל משרדי מנהלי ההשקעות, על מנת לבחון אישית את אופיים, מקצועיותם, שקיפותם וכמובן סכום דמי הניהול אותו הם גובים. על תתעצלו ותקבעו להיפגש עם כל אחד מהמנהלים שחקרתם, על תסתפקו בעובדות יבשות. במהלך סקר השוק תבדקו עם דמי הניהול אותם המנהלים מבקשים, הוא הגיוני וממוצע לשוק תיקי ההשקעות. שימו לב עם גובה דמי הניהול נמוכים מידי, חשוב לבדוק מה המלכודת, יכול להיות שמדובר במנהל חסר ניסיון או בשרלטן. בנוסף לכך חשוב לערוך השוואה בין כלל ההצעות למחירים ולבדוק איזו הצעה היא הכי משתלמת. מלבד המחיר חשוב שתתחשבו באופי מנהל תיק ההשקעות, אם הוא משדר חוסר אמינות ומקצועיות, עדיף לכם לוותר על שירותיו למרות ההצעה המפתה שלו. תזכרו בחירת מנהל תיק השקעות, היא המפתח להצלחה והגשמת השאיפה שלכם, לכן כדאי שתבחרו אותו בקפידה.

אין תגובות:

פרסום תגובה