בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 19 בינואר 2012

אלוף האלופים

בחירת בעלי מקצוע יכולה להיות כאב ראש אמיתי. פעמים רבות בחיינו אנו זקוקים לבעל מקצוע איכותי, אמין ומעל לכל בעל יחס אישי ואדיב. למצוא בעלי מקצוע כאלה זו משימה קשה אך אפשרית. היום, תודות לבלוג בעלי מקצוע ניתן לקרוא על בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה מתוך אלפי בעלי מקצוע ובמקום לשאול את הסביבה הקרובה, שכנים, משפחה, חברים בעבודה או לבזבז שעות באינטרנט בחיפוש אחר המלצות אפשר להיכנס לבלוג בעלי מקצוע, לבחור בקטגוריה המתאימה בה אנו מעוניינים, לדוגמה הדברה או הובלות, ובלחיצת כפתור להגיע לבעל מקצוע נבחר. אין עוד צורך לתהות שעות רבות ולהתבלבל בין שלל עצות. דומה הדבר בזמן בחירת מקום לימודים. האם להירשם לחוג לימודי כלכלה באוניברסיטה או מכללה. הבלוג מפנה את הגולש, הזקוק בדחיפות לבעל המקצוע, ישירות לבעל המקצוע שקיבל המלצות מקהל רב של לקוחות ועבר בדיקות על ידי מקצוענים אחרים.

איך הבלוג פועל


בלוג בעלי מקצוע למעשה מרכז תוצאות ממגוון אתרים אחרים. הוא מרכז מידע מאתרים של בעלי מקצוע במגוון תחומים, אוסף מידע מפורומים לגבי אנשי מקצוע, אוסף מידע ממגזינים מקצועיים ועוד. בדיוק כמו שעושים תחקיר לפני בחירת גמול השתלמות והרשמה כך גם הבלוג מבצע תחקיר מקיף ומפנה את הגולשים הבאים לאתר לבעלי מקצוע העונים לתואר אלופי המקצוענים. כלומר, אנשי מקצוע מנוסים, בעלי יחס אדיב ומעבר להכל לא יקרים. הבלוג בודק את טיב העבודה של אנשי המקצוע, בודק את האמינות שלהם לאורך זמן, בודק את הוותק והניסיון שלהם ועוד. כך לא תמצאו בבלוג המלצה לחברת הובלות שהיא בעצם סטודנט בחוג לימודי כלכלה המעביר רהיטים בזול בתל אביב אלא חברות בעלות ניסיון הידועות בענף ההובלות כאמינות וטובות. כל אחד יודע כי לפעמים עדיף לשלם על שירות מעט יותר אבל להיות בראש שקט. לדוגמה, שרברב לא מקצועי אולי יבקש לעבודת שיפוץ אמבטיה 1,000 ש"ח פחות אבל מנגד הוא ישתמש בחומרים זולים ולא יספק אחריות במקרה של תקלות ואף עלול להיעלם במקרה של גרימת נזק רציני.

אמנת שירות


הבלוג אוסף בעלי מקצוע גם מאתרים רבים ברשת האינטרנט. באתרים אלה מופיעים בעלי מקצוע המתחייבים לתת שירות מקצועי, איכותי ובמחיר טוב. בעלי המקצוע חותמים עם אתרים מקצועיים על אמנת שירות בה הם מתחייבים לספק אך ורק שירות אחראי ומקצועי וכי הם עומדים מאחורי ניסיונם. חלק מהאתרים אף בודק פיסית את בעלי המקצוע ומוודא כי איכות העבודה שלהם עונה על דרישות מקצועיות. כמו כן, עורכים בעלי אתרים אלה סקרי שביעות רצון עם לקוחות שפנו לבעלי המקצוע דרך האתר ואף מפרסמים תגובות, המלצות ותמונות לגבי העבודות שבוצעו. בלוג בעלי מקצוע מרכז מידה זה ממגוון מקורות ובזאת יתרונו הרב. זהו בלוג חופשי הנועד לתת שירות לציבור הרחב.

אין תגובות:

פרסום תגובה