בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 25 בינואר 2012

תעסוקה בצפון לחיילים משוחררים – על האפשרויות השונות

אם השתחררתם מהצבא לא מזמן, ובין אם אתם מתגוררים בצפון ובין אם לאו, תוכלו למצוא מבחר של מקומות תעסוקה בצפון, המתאימים במיוחד לצעירים אחרי צבא. רוצים לדעת באילו משרות מדובר? הנה כמה מהאפשרויות, בהן תוכלו להשתלב.


עבודה במלונאות

הצפון כולל שפע של מקומות לינה ובתי מלון נהדרים, בדיוק כמו מלונות בתל אביב. ענף המלונאות מציע שלל של מקומות תעסוקה בצפון. אם זה עתה השתחררתם מהצבא ואתם מעוניינים לחסוך כסף לקראת הטיול הגדול שלכם, תוכלו להשתלב בבתי המלון השונים, שפזורים ברחבי הצפון. מתוך מבחר של מקומות תעסוקה בצפון בתחום המלונאות, תוכלו לבחור לעבוד כפקידי קבלה, כמלצרים, כטבחים, כקציני בטחון ועוד. בין אם מדובר במלונות יוקרתיים גדולים, מלונות בוטיק או מלונות קטנים, ניתן למצוא מבחר של אפשרויות, שאינן דורשות ניסיון מקצועי כלשהו ומאפשרות לכל צעיר אחרי הצבא להשתלב בהן.


עבודה במפעלים השונים

ישנם לא מעט מפעלים בצפון, המציעים מגוון של מקורות תעסוקה בצפון לצעירים אחרי צבא. בדרך כלל מדובר בעבודות פיזיות שאינן פשוטות, הכוללות הרמת משקל רב, עבודה מאומצת בתנאים שאינם פשוטים, עבודה במשמרות ועם צוותים גדולים. אולם, במקרים רבים, מציעים מקומות אלה גם תנאים מצוינים וכן הכשרה על חשבון החברה, במידת הצורך. אם אתם מחפשים תעסוקה בצפון, המתאימה לבעלי כושר גופני טוב ולכאלה המוכנים לעבוד קשה, אך במקביל גם לחסוך לא מעט כסף, זהו פתרון מצוין.

מוקדים טלפונים

ישנם לא מעט מקורות תעסוקה המחפשים דרושים בצפון, הכוללים עבודה במוקדים הטלפונים השונים. בין אם מדובר במוקד מכירות או מוקד שירות לקוחות של חברות שונות, זוהי משרה מצוינת לצעירים אחרי צבא (כמו גם עבודת הובלות), שכן איננה דורשת ניסיון תעסוקתי כלשהו, בדרך כלל, ומציעה הכשרה מתאימה, המכינה את המועמד לקראת תפקידו בחברה. מדובר במשרות במשמרות סביב השעון, ובמגוון של תחומים שונים. עבודה מסוג זה נעשית בחברתם של צעירים נוספים ובסביבה נעימה במיוחד.

עבודה במכירות

ישנם לא מעט מקורות תעסוקה בצפון, הכוללים עבודה במכירות. תוכלו לעבוד בחנויות השונות כמוכרים או לקדם מוצרים שונים. עבודה במכירות היא הזדמנות גם להשתלב בתחום השיווק והמכירות וללמוד עליו לא מעט. אם תחום זה מעניין אתכם, תוכלו לרכוש ניסיון רב, גם כשמדובר במכירות בחנויות עצמן ואחר כך, אם תרצו, להמשיך ללימודים גבוהים, על מנת להעמיק את הידע שלכם בתחום.

כיצד למצוא את העבודה המתאימה

אם זוהי הפעם הראשונה בה אתם מחפשים תעסוקה בצפון, חשוב שתבחנו מספר משרות שונות, מהן תוכלו לבחור את המתאימה לכם ביותר. התייחסו למיקום המשרה, לתנאים השונים שמציעה וכן לאופי המשרה עצמה. חשוב לזכור שמדובר במשרות שאינן, בדרך כלל, משרות מקצועיות ולכן השכר בהן נקבע בהתאם. אולם, במקורות תעסוקה בצפון, בתחומים רבים, ניתן לעבוד שעות נוספות או בסופי השבוע ובחגים, ובדרך זו ליהנות משכר גבוה יותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה