בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שישי, 10 בפברואר 2012

המדריך לבחירת סלון יופי לכלה

יום החתונה, הוא היום הכי עמוס ומלחיץ עבור הכלה, יום בו היא צריכה ללבוש ולערוך תיקונים אחרונים בשמלת הכלה, להתאפר ולעצב תסרוקת מושלמת לקראת החתונה. כל ההכנות צריכות להסתיים כמה שיותר מהר, על מנת שהכלה והחתן יספיקו לערוך את הצילומים לקראת החופה ואם צריך גם לבצע תיקונים קלים לאיפור, התסרוקת והשמלה. סלון יופי מספק לכלה את המקום המושלם, בו היא יכולה לערוך את כל ההכנות מתחת לקורת גג אחת.

מה יחודו של סלון היופי לכלה?


סלון יופי לכלה, מהווה את אחד החלקים החשובים בתכנון החתונה, אשר מרכז בתוכו מספר גורמים הקשורים להכנת הכלה לערב החתונה. בסלון יופי לכלה, הכלה מרכזת את כל ההכנות שהיא צריכה, בערב החתונה. שם היא מעצבת ותופרת את שמלת הכלה, משלבי תכנון עיצוב השמלה ועד שלבי עיצוב התסרוקת והאיפור ביום החתונה. דבר שמעניק יתרון לכלה הלחוצה, במקום למצוא תופרת שתתפור לכלה את השמלה המושלמת, ספר שיעצב את תסרוקת הכלה המרהיבה והמאפרת שתאפר את הכלה בערב החתונה, סלון היופי לכלה מרכז את כל השירותים במקום אחד. ככה שאם נערוך בדק בית, נמצא שהכלה חוסכת סכומים אדירים, בכך שהיא מאחדת את כל השירותים במקום אחד. בנוסף לכך שהיא חוסכת זמן יקר, ביום החתונה. במקום להתרוצץ ולערוך מסלול טיולים מהמספרה למאפרת ולתופרת, הכול מרוכז במקום אחד. בנוסף לכך סלון יופי לכלה מספק לכלה שלל מתנות, שהיא לא הייתה מקבלת עם היא הייתה סוגרת את השירותים השונים בנפרד.

כיצד נבחר את סלון היופי לכלה המושלם?


כאשר אנחנו באים לבחור את סלון היופי לכלה, אנחנו חייבים לקחת בחשבון שלל היבטים. דבר ראשון, אם ברצוננו לחסוך בזמן במהלך יום החתונה, במיוחד עם מדובר בחתונה אשר נערכת בחורף והלילה יורד עלינו בשעה מוקדמת, דבר שמקצר את שעות הצילום שלנו, חשוב שנבחר בסלון יופי בקרבת אזור הצילומים שלנו. כדאי שנחפש סלון יופי במרחק שלא נמצא במרכז העיר ולרוב יהיה במרחק דקות מלוקיישן הצילום. בנוסף לכך כדאי לערוך סקר שוק בין שלל הסלוני היופי לכלה, באותו אזור, על מנת לבחון איזה סלון מספק לנו את השירות הכי טוב במחיר הכי טוב. במהלך התחקיר כדאי לבחון אם באמת הסלון מספק לנו את כל שירותי ההכנות שהכלה צריכה. אם זה מבחינת עיצוב ותפירת שמלת כלה, עיצוב התסרוקת של הכלה, איפור הכלה ורצוי גם עיצוב הציפורניים של הכלה. כמובן רצוי גם שנבחן את איכות נותני השירות, האם הם מנוסים ותואמים את טעמנו. כדי לבחון זאת כדאי שנסתכל על אלבומי הכלות, שם נוכל לבחון את איכות האיפור, עיצוב השיער והשמלה. אם אהבנו סלון יופי מסוים, אך מחירו עובר את יכולות התקציב שלנו, לא כדי שנתייאש ופשוט ננסה להתמקח איתו על המחיר. במקרים הללו אם נצרך ליום ההכנות את האחיות, השושבינות והכלות לרוב נזכה בהנחה משתלמת על המחיר.

אין תגובות:

פרסום תגובה