בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שישי, 10 בפברואר 2012

יום גיבוש המפיק עושה את ההבדל

מחקרים רבים הוכיחו כי ימי גיבוש הם פיתרון מושלם להרבה חברות ועסקים, שמעוניינים לפנק את העובדים ולהודות להם על העבודה הקשה שלהם במהלך השנה. פיתרון מושלם שמסייע לבעל העסק, להעלות את קרנו מצד העובדים, שמקבלים עידוד לשפר את תפוקתם בעבודה.

ימי גיבוש מתנה מושלמת לעובדים


יום גיבוש מהווה מתנה מושלמת לעובד, שמאפשרת לנו להודות לו על כל שעות העבודה הרבות וההשקעה העצומה שהוא מעניק במהלך העבודה. כיום העובדים נוטים לעבוד בין תשע לשתיים עשרה שעות ביום, חמישה עד שישה ימים בשבוע ואפילו יותר עם מדובר בפרויקט מסוים, שמאלץ אותם לעבוד אפילו שבעה ימים בשבוע. כמות שעות העבודה הרבות, גורמים לעובדים שחיקה ופגיעה בבריאות. אשר מתבטאת בדיכאון ומחלות כרוניות כמו: כאבים שרירים בגלל העומס, מחלות לב וסוכרת בגלל לחץ עצום המופעל על ידי הממונים וחוסר פעילות גופנית. כל אלו פוגעים בסופו של דבר ביכולת והתפקוד של העובדים, מה שמגביר את הלחץ מהממונים, מוריד את מורל העובדים ויוצר אינטריגות בעבודה שפוגעים בצורה ישירה בהישגים הפיננסים של העסק. על מנת למנוע את הידרדרות העסק, מקיימים רוב העסקים כיום ימי גיבוש לעובדים, בהם משתתפים העובדים הזוטרים והמנהלים. ימי גיבוש המושתתים ברובם על ימי כיף ומשלבים גם שלל סדנאות מנהלים, אשר עוסקים בהעלאת מורל העובדים.

כיצד נבחר את המפיק המושלם לימי הגיבוש


אומנם ימי גיבוש הוכחו על ידי שלל מחקרים, ככלי מושלם להעלאת מורל העובדים, הגברת הנאמנות שלהם כלפי העסק ומכאן גם כגורם משמעותי להעלאת תפוקת העסק. הרבה מהצלחת מטרת יום הגיבוש, תלויה בבחירת המפיק של יום הגיבוש. כיום אנחנו יכולים למצוא אלפי חברות שמציאות לנו לערוך את יום הגיבוש המושלם לחברה שלנו. על מנת לברור בין החברות ולהגיע לחברת ההפקה המושלמת בשבילנו חשוב שנקפיד על מספר שלבים חשובים. נתחיל בכך שנבצע תחקיר בנושא ימי הגיבוש, במהלכו נבחן אילו פעילויות קיימות בשטח, מה אופיים, מי מפעיל אותם, היכן הן מתקיימות וכמובן כמה הן אמורות לעלות לנו, בכל זאת אנחנו לא רוצים לפשוט את הרגל. אחרי שבחנו איזה פעילות אנחנו מעוניינים לבצע, שמותאמת לאופי העובדים של העסק שלנו, אנחנו יכולים לפנות ולבצע סקר שוק, סקר השוק יסיע לנו לבחור את המפיק המושלם ליום הגיבוש שלנו. במהלך סקר השוק חשוב שנקבע ראיון אישי, עם כל חברת הפקה ואחריה נשווה בין יתרונותיו של כל שירות, על מנת להגיע להחלטה הנכונה. חשוב שבמהלך החלטה הסופית, נתחשב בתמורה שנקבל מיום הגיבוש ולא רק מהמחיר הזול. תזכרו שמטרת יום הגיבוש היא לעלות את המורל של העובדים, אם תבחרו בחברת הפקה בינונית שתפיק אירוע מאכזב. העובדים יראו זאת כזלזול לכבודם ובמקום להעלות את המורל אתם עלולים ליצור אכזבה אצל העובדים.

אין תגובות:

פרסום תגובה