בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 26 בפברואר 2012

טיפים לבחירת הסקיפר

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להפתיע את יקיריהם בשייט, למרות שפעם הדבר נחשב להוצאה אסטרונומית ואקסקלוסיבית אך ורק לעשירים. כיום הדבר לא כך וגם אם אין לכם רישיון לשייט, אתם יכולים להפתיע את בת זוגתכם בשייט רומנטי. כל מה שאתם צריכים זה לשכור את שירותיו של הסקיפר ויאכטה כמובן, השאלה היא כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר?

תחקיר וסקר שוק


הדרך הכי טובה ויעילה לבחור את הסקיפר המושלם עבורנו, הוא על ידי ביצוע סקר שוק ותחקיר. בדיוק כמו שאנחנו עושים לפני שאנחנו שוכרים את שירותיו של נוטריון או יועץ משכנתאות. כאשר ישנם כמה דרכים בהם נוכל לעשות את התחקיר. נוכל לעשות זאת בדרך הישנה על ידי התייעצות עם חברים, קרובי משפחה ומכרים, עליהם אנחנו סומכים ובוטחים. באותו הקשר, עם נכחנו באירוע שנערך על יאכטה ומצא חן בעינינו שירותו של הסקיפר, פשוט נבקש את מספרו ונזמין את השירות. אם האפשרויות הללו אינן זמינות לנו, נערוך תחקיר באמצעות האינטרנט, שם נוכל להיכנס לשלל פורומים ובלוגים מקצועיים, אשר עוסקים בשייט, לימודי שייט, השכרת סקיפר ועוד, בהם נוכל לקבל עצות לגבי הסקיפר המושלם עבורנו. אחרי שערכנו את התחקיר וקיבלו את המידע שרצינו, נתחיל את סקר השוק, בו נקבע פגישה עם כל סקיפר, על מנת להתרשם מאמינותו, ניסיונו, מקצועיותו וכמובן רצוי גם שנתחשב באיכות היאכטה, אותה הוא מציע לשם הנאה או אולי לימוד שייט.

דגשים חשובים שאנחנו צריכים לקחת בחשבון


כאשר אנחנו באים לבחור סקיפר, עבור השייט שאנחנו מתכננים, חשוב שנבחן כמה דגשים לפני שאנחנו בוחרים את הסקיפר המושלם. נתחיל בכך שסוג השייט שאנחנו מתכננים מאוד חשוב בבחירה. אם לדוגמא אנחנו מעוניינים לשוט מחוץ לחופי גבולות ישראל, לשייט שייקח מספר ימים, חשוב שנבחר בסקיפר, עם רישיון לשייט, מחוץ לגבולות ישראל. בנוסף לכך חשוב שנבחן את ניסיונו ומקצועיותו, כאשר אנחנו עומדים לשהות כמה ימים בים, אנחנו לרוב נתקל במגוון רחב של סכנות ותפקידו של הסקיפר להבטיח את שלומנו ואת איכות השייט. בנוסף לכך חשוב מאוד שנבחן את היאכטה, האם היא מצוידת בכל ציוד הביטחון הנחוץ, האם היא מספיק נוחה ואיכותית ועוד. יחד עם זאת, אם אנחנו מעוניינים לערוך שייט רומנטי בגבולות ארצנו, אנחנו לא חייבים לחפש סקיפר עם רישיון שייט בינלאומי, אבל אנחנו כן נבדוק את סוג היאכטה שברשותו ואת ניסיונו. אומנם אנחנו לא חייבים יאכטה גדולה, אבל רצוי שהיא תהיה נוחה ותספק את כל דרישתנו להצלחת השייט הרומנטי. כיום תוכלו למצוא שלל יאכטות עם ג'קוזי, שף פרטי ועוד שלל פינוקים, שיהוו תוספת מושלמת לשייט ויבטיחו את החוויה הרומנטית שלכם. בכל מקרה, כאשר אתם באים לבחור סקיפר, חשוב מאוד שלא תתפתו למחירי מציאה, משום שהם לרוב עולים לכם ביוקר, עדיף לרכוש סחורה טובה מאשר מקולקלת.

אין תגובות:

פרסום תגובה