בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שישי, 2 במרץ 2012

המדריך לבחירת נטורופת

נטורופתיה, היא הפכה במשך השנים מאוד פופולארית, יחד עם התגברות הביקוש לרפואה אלטרנטיבית טבעית, אשר לא כוללת בתוכה כימיקאלים. הנטורופתיה, מסייעת לנו להירפא ולמנוע אינספור מחלות כרוניות ואקוטיות, באמצעות שינוי הרגלי תזונה. הבעיה היא שקיימים הרבה נטורופתים, כיצד נבחר את הנטורופת המתאים לנו? וכיצד בכלל נדע עם אנחנו זקוקים לנטורופת?

שלב ראשון - תבחנו אם אתם בכלל זקוקים לנטורופת


רפואה משלימה, הפכה בשנים האחרונות לטרנד, בתור רפואה בריאה שיכולה לגרום לניסים ונפלאות ולרפא אותנו משלל תחלואות החיים. הבעיה היא שהרפואה המשלימה, כוללת בתוכה עשרות תחומים, אשר מציעים לנו שלל הבטחות ולרוב נשמעים לנו דיי דומים, ככה שאנחנו לא תמיד יודעים במה נבחר. לכן כאשר אנחנו באים לבחור נטורופת, חשוב שנבחן אם אנחנו באמת זקוקים את שירותיו ולא את שירותיו של מטפל אחר בתחום האלטרנטיבי. באופן עקרוני נטורופת, בא לסייע לנו להירפא משלל מחלות, על ידי התזונה, לכן יש את אלה שמבלבלים אותו עם דיאטנית. בין המחלות שהנטורופת מטפל בהן ניתן למצוא דלקת פרקים, טחורים, התקררות, וטריגליצרידים, מיגרנה, שפעת, פסוריאזיס, מחלות לב, לחץ דם גבוה, מחלות כלי דם, יתר כולסטרול ואפילו מקרים שונים של סרטן ועוד שלל מחלות כרוניות ואקוטיות אחרות. אם אתם סובלים ממחלות אלו ואתם לא מוצאים מענה ברפואה המערבית או מנגד אתם מעוניינים למצוא טיפולים אלטרנטיביים בנושא, כדאי שתפנו לנטורופת.

שלב שני – תבחנו את ניסיונו ומקצועיותו


קיימים הרבה נטורופתים, בספר הטלפונים ובאינטרנט, הבעיה היא שהמקצוע לא נמצא בפיקוח לכן כל אחד היום יכול לעבור קורס ולתלות תעודת מקצוע על הקיר. במקרים כאלה, אנחנו יכולים לקחת סיכון ולפגוע בבריאותנו, משום שתזונה היא לא משחק ואסור לנו לזלזל בה. התזונה היא חלק מחיינו, היא הדלק שלנו, באמצעותה הגוף מקבל את כל הויטמינים והמינרלים הדרושים לו על מנת לבנות ולתפקד בצורה תקינה. לכן אנחנו חייבים לבחון את ניסיונו ומקצועיותו של הנטורופאת. הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לפנות לרופא המשפחה, על מנת לקבל את עצתו וכמובן לנצל את האינטרנט. באינטרנט תוכלו למצוא אינספור פורמים ובלוגים מקצועיים אשר עוסקים בנושא הנטורופתיה, שם תוכלו להתייעץ עם מומחים בנושא ולקבל את עצתם של לקוחות קיימים שימליצו לכם על נטורופאתים אמינים. אחרי שתקבלו את השמות, תערכו מסלול טיולים בין האתרים באינטרנט ותחקרו על כל אחד מהנטורופאתים ותבדקו את הרקע שלהם באינטרנט, לגבי ניסיונם ותוכלו כיום לבדוק גם אם נתבעו לאחרונה או בעבר בנושא, דבר שמרמז על אמינותם. אחרי התחקיר והנבירה על עברם, תקבעו פגישה עם כל נטורופת, על מנת לבחון את ידיעותיו ואת אופיו, דבר שמרמז על מקצועיותו ואמינותו. לא תמיד כדי ללכת על הרופא הכי זול, במיוחד כשמדובר בבריאותנו, לכן תבחרו במקצועיות וניסיון לא במחיר.

אין תגובות:

פרסום תגובה