בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 7 במרץ 2012

בחירת אנשי מקצוע מפורטל בעלי מקצוע אמין

לאחרונה נתקלים באינטרנט בעוד ועוד פורטלים לבעלי מקצוע. השוק דורש כבר מזמן פורטל מקצועי שיעזור לכל מי שמחפש בעל מקצוע בתחום מסוים, אתר בו יוכל לקרוא מאמרים, לקבל המלצות לגבי אנשי מקצוע, להשוות מחירים ולקבל מידע מקיף, אמין ומקצועי לתחום הנדרש.
אם בעבר היה נהוג לפתוח דפי זהב היום מהווים פורטלים בעלי מקצוע את המקום המועדף לחיפוש אחר איש מקצוע לדוגמה מוסכניק, חשמלאי, מעצב פנים, טכנאי מזגנים ועוד. פורטל בעלי מקצוע מאפשר לגולש בו לערוך חיפוש בקלות בין אנשי המקצוע, לסנן את החיפוש לפי איזור, לפי התמחות ולפי המקצוע הנדרש. לאחר מערכת הסינון ניתן להשוות בקלות בין בעלי המקצוע שהופיעו בתחום הנדרש, לפנות אליהם מתוך האתר, לבקר בדף הבית שלהם ולהתרשם וכן לבקש הצעת מחיר ממספר בעלי מקצוע בצורה קלה, ידידותית ונוחה. כך נוצר מצב חדש בו מזמין העבודה מחכה לפניות בעלי המקצוע וכל שעליו לעשות יהיה להחליט במי לבחור לביצוע העבודה.
יתרון מובהק של פורטל בעלי מקצוע היא האפשרות לקרוא תגובות גולשים שהזמינו עבודה אצל בעל מקצוע מסוים ואף לפנות אליהם על מנת לקבל המלצה. אתרים אלה כוללים לרוב גם פורומים של אנשי מקצוע וכך ניתן להתייעץ על בעלי מקצוע און ליין ולקבל טיפים חשובים לגבי העבודה הנדרשת.

סינון ראשוני


בעלי מקצוע המפרסמים בפורטל בעלי מקצוע מעידים על יושר ומקצועיות. הם אינם פוחדים מחשיפה ומוכנים שגולשים יכתבו המלצות וביקורות לגבי טיב עבודתם.
חלק מהפורטלים עורכים ביקורות פתע בזמן העבודה על מנת לברר האם בעל המקצוע שהשיג את העבודה דרך הפורטל אכן מבצע את מבוקשו על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון הלקוח.
בעל מקצוע שמקבל תגובות שליליות מוסר מהאתר ואינו יכול לפרסם בו. המרוויח העיקרי הוא הגולש שמקבל רשימת בעלי עסקים אמינים ומקצועיים וכך נחסכת ממנו אי נעימות ואיבוד כסף על בעל מקצוע לא אמין ולא מקצועי.

פורומים


פורטלים רבים כוללים פורומים בנושאים שונים. כניסה לפורום המתבצע על ידי בעל מקצוע מאפשר לשאול שאלות, לקבל תשובות מקצועיות מבעלי מקצוע וממנהל הפורום, לקבל תגובות מגולשים אחרים ולקבל המלצות לגבי בעלי מקצוע. חלק מהפורטלים כוללים גם בלוגים בהם בעלי מקצוע מפרסמים טיפים, המלצות ועדכונים לגבי נושאים מקצועיים. ניתן ללמוד הרבה מבלוגים אלה וכדאי לעקוב אחריהם. גם מנהלי פיננסים נמצאים בבלוגים ומהם ניתן לרכוש ידע לגבי המצב בשוק הפיננסים והכלכלה, לקבל טיפים חשובים והמלצות.

איך יודעים שפורטל בעלי מקצוע הוא טוב


חיפוש בגוגל מציג תוצאות רבות לגבי פורטלים של בעלי מקצוע. במקום לרשום בחיפוש חדר כושר כותבים פורטל בעלי מקצוע ומקבלים תוצאות. פורטלים איכותיים יופיעו בראש ויעידו על איכות. אתר פעיל מעיד על אתר מקצועי חי ופעיל.

אין תגובות:

פרסום תגובה