בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 26 במרץ 2012

יש לכם דירה למכירה? או שאתם מעוניינים לקנות דירה?

דירות למכירה יש בכל הארץ, בכל עיר ואפשר לומר שבכל ישוב. אם אתם מעוניינים למכור או לקנות דירה יש כמה דברים בסיסיים שעליכם לדעת לפני שאתם מתחילים במסע. דירה איננה פריט לבוש או נסיעה לחו"ל. דירה היא אולי ההשקעה החשובה ביותר שתעשו בחייכם והרכוש הכי יקר שתחזיקו בידכם. דירה היא העוגן, היא הבית של המשפחה שלכם ולכן אין להקל ראש כשבאים לרכוש דירה.
דבר ראשון שיש לדעת הוא שכיום מוכרים וקונים דירות דרך האינטרנט. אין יותר צורך לתלות שלט על המרפסת ואין צורך להפיץ את השמועה באמצעות תליית מודעות בשכונה וגם לא בעזרת הפצת הידיעה באי מיילים לחברים. באינטרנט ישנם כמה וכמה אתרים המיועדים בדיוק לצרכים אלו – מכירה וקניית דירות. דירות למכירה מתפרסמות כיום באתרי האינטרנט על פי פרמטרים רבים וניתן לבחון עשרות דירות המתאימות להגדרות החיפוש שלכם.

מאפייני דירות למכירה באתרי האינטרנט

דירות למכירה מאופיינות בכמה וכמה פרמטרים:
גודל הדירה – מספר חדרים, מ"ר של הדירה, מספר מרפסות וכדומה.
מיקום הדירה – העיר, השכונה והרחוב.
תוספות לדירה – חנייה, מעלית, כניסה לאנשים מוגבלים וכדומה.
תוספות בתוך הדירה – מזגנים, דוד שמש, תריסים חשמליים, ג'קוזי וכדומה.
מצב הדירה – תיאור של תחזוקת הדירה, מתי שופצה לאחרונה ורמת הגימור שלה.
שכונת הדירה – המרחק ממרכזי הקניות, חינוך, בילויים, בריאות, תרבות וכדומה.
מחיר הדירה.

אתרי האינטרנט מאפשרים לכם לצפות בדירות עם שלל צילומים עדכניים עוד לפני שאתם הולכים לראות אותה במציאות. אם היא לא מוצאת חן בעינכם בצילומים, סביר להניח שלא תמצא חן בעינכם בפועל והדבר חוסך זמן חיפוש מיותר. בנוסף לכך, הדירות מסווגות על פי פרמטרים אלו והדבר הופך את מציאת הדירה המתאימה לכם למשימה הרבה יותר קלה ונעימה. האתרים מסדרים את הדירות, כך שתוכלו לסנן רק את המתאימות לכם, לפני שאתם יוצרים קשר עם בעלי הדירה.
ואם אתם מציעים דירה למכירה, הרי שסידור זה יהיה זמין לאלפי אנשים שמחפשים דירה שדומה לשלכם, והנגישות המיידית הזו תבטיח שלא תצטרכו לחכות זמן ממושך עד שתמצאו את הקונה שלכם.

דירות למכירה – מה עדיף, יד שנייה או דירה חדשה?


כשבאים לקנות דירה, כמו כל מוצר אחר, יש לפחות שתי אופציות – חדש או משומש. אבל בניגוד לרכישת מכונית יד שנייה, שיודעים כי משך החיים שלה יהיה קצר יותר ממכונית חדשה, הרי שברכישת דירות המצב אינו דומה. רכישת דירה יד שנייה איננה פוגמת בדירה עצמה ואיננה מכתיבה את שנות חייה של הדירה. נהפוך הוא. ישנן הרבה דירות יד שנייה הממוקמות בשכונות מרכזיות בערים, שאין בהן כל היצע של דירות חדשות, ולכן הן הרבה יותר אטרקטיביות והמחיר בהתאם.
דירות חדשות נמכרות בדרך כלל בשכונות חדשות מסביב לערים והיתרון שלהן הוא כי הן ממוקמות בשכונות מתוכננות מכל הבחינות, וכי הן מיועדות בדרך כלל לזוגות צעירים עם ילדים. כל סידורי החינוך והבריאות נלקחים בחשבון, וכן שטחים ירוקים רבים המשמשים את הילדים והוריהם, וכמובן שדירה חדשה כמו רכב חדש היא כמו בונבוניירה טעימה.

אין תגובות:

פרסום תגובה