בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 9 באפריל 2012

המדריך לבחירת ספקי שירות לבניית אתרים

בניית אתר הפכה בשנים האחרונות לחובה עבור כל בעל עסק או איש שירות, שמעוניין ליהנות מנתח קהל לקוחות עשיר שמספק האינטרנט. כל מי שיש לו אתר אינטרנט, זוכה לשלל יתרונות הנוגעים לפרסום זול, חשיפה ממוקדת לקהל היעד הרצוי ועוד שלל יתרונות משתלמים אחרים. בעיה היא שנוכל למצוא כיום אינספור ספקי שירות של בניית אתרים, דבר שלרוב מקשה עלינו את הבחירה.

תגדירו איזה אתר אתם צריכים


לפני שאנחנו מתחילים לתור אחר ספקי שירות לבניית אתרים מקצועיים, חשוב שנערוך חשבון נפש ונבחן איזה אתר אנחנו מעוניינים. כיום נוכל למצוא באינטרנט מגוון סוגים של אתרים. אם לדוגמא, יש לנו מכון כושר ואנחנו מעוניינים לפרסם אותו ולשווק אותו באינטרנט, על מנת ליצור קמפיין פרסום ולמשוך דרכו קהל לקוחות חדש, אנחנו צריכים לבנות אתר תדמית. יחד עם זאת, אם יש לנו חנות חשמל ואנחנו מעוניינים לשווק את המוצרים שלנו גם באינטרנט, על מנת להרחיב את מעגל הקונים שלנו לכל העולם, אנחנו צריכים לבנות אתר אינטרנט שיהווה חנות וירטואלית. ישנה גם אפשרות לבנות אתר אינטרנט, שמושטת על תוכן והעברת ידע מקצועי, המותאם עבור חברות ביטוח, שמעוניינות לעביר מידע מקצועי על סוגי הביטוחים השונים אותם היא מספקת הכוללים לרוב ביטוח חובה, ביטוח פנסיוני, ביטוח נסיעות ועוד. בחירת סוג האתר ומטרתו, מסייעת לנו להבין את הצרכים שלנו מבונה האתרים ובסופו של דבר היא גם מסייעת לנו לבחור את סוג בונה האתרים, שיבנה לנו את האתר.

דגשים חשובים לבחירת בונה אתרים מקצועי


אחרי שהבנו איזה סוג אתר אנחנו רוצים לבנות ומהי מטרתו, על פי נתונים אלה אנחנו מבצעים תחקיר וסקר שוק כדי למצוא את בונה האתרים המותאם עבור צרכינו. אם נערוך חיפוש של בונה אתרים בגוגל, נוכל למצוא מאות תוצאות, דבר שממחיש את הצורך שלנו במיקוד התוצאות. אם אנחנו רוצים לבנות אתר תדמית, לרוב מדובר באתר בסיסי, כולל חמישה דפים שבאים להציג את השירות אותו אנחנו מעניקים ודף יצירת קשר. החלק הכי חשוב בבניית אתר התדמית הוא העיצוב והתוכן השיווקי שלו, שחייב להיות קולע לקהל המטרה שלנו. לכן רצוי שנבחר במקרה הזה בבונה אתרים, בעל ניסיון בבניית אתרי תדמית, הכולל גם ניסיון בעיצוב וכתיבת תוכן שיווקי. אם אנחנו מעוניינים לבנות אתר עבור החנות שלנו, שיהווה סוג של חנות וירטואלית, מדובר באתר יותר מורכב מאתר תדמית. אתר זה לרוב דורש ידע בתכנות של מסדי נתונים, אבטחה ועוד, לכן במקרה הזה נבחר בבונה אתרים, שיש לו גם ידע מוכח בתכנות אתרים של חנויות וירטואליות. בכל מקרה, לפני שאנחנו בוחרים סופית את בונה האתרים המותאם לנו, חשוב שנבחן את תיק העבודות שלו, נבצע תחקיר על איכות השירות שהוא מעניק באינטרנט, על ידי תשאול הלקוחות שלו וכמובן נבצע סקר שוק לגבי המחיר והשירות שהוא מציע עם שאר ספקי השירות של בניית אתרים באינטרנט, על מנת לבחון אם המחיר לא מוגזם, לעומת מחירי השק הממוצעים.

אין תגובות:

פרסום תגובה