בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 9 במאי 2012

רגע טעים בדרך

אז יצאנו לדרך. הצטיינדו בכל מה שצריך. מפה לתכנון מסלולי טיול יומיים פנויים, משפחה והרבה מצברוח טוב. השארנו מאחור את הבית. גם אם נתרחק קצת, הספה המוכרת, הטלוויזיה הממכרת המרפסת ובה כר דשא סינטטי , שולחן הפינג פונג, והמטבח שטרם ביצענו בו "סידור יסודי" - כל אלו יסתדרו ארבעים ושמונה שעות בלעדינו.

הילדים

המשימה הראשונה היא להרדים את הקטנה תוך כדי נסיעה. היא הרי, רגילה לנופים חדשים. הדשא הסינטטי בבית נראה לה כמו גינת ארמון ורסאי בכל מקרה, וגם אוויר הפסגות של הגליל, או נוף הררי מרגש ברמת הגולן לא יפריעו לה בשגרת יומה. מסלולי טיול יכולים להיראות שונים לחלוטין משידה לתינוק של פעוטה חמודה וסקרנית בת חצי שנה. מסתבר שגם כשמבטיחים לילדים הגדולים יותר שאת קירות הבית המוכרים יחליפו ליומיים שייט ומסלול אבובים יש מי שדואג לדעת האם הכיתה שלו תוכל לקבל עדכון אונליין בפייסבוק על מסלולי טיול וחוויות שאותן אנו עוברים בחיק המשפחה. ובכלל, במה עדיפה הצמחיחה הסבוכה לגדות הבניאס על כר דשא סינטטי מרהיב כמו זה שיש לנו בבית? לא קל להיות הורה. אבל לכל שאלה יש תשובה וגם אנחנו לא חוסכים במילים הרי כל הדרך עוד לפנינו.

בדרך

אז חשבנו ששיט אבובים בבניאס זה אחד מה מסלולי טיול הכי מרהיבים שיכולים להיות. אז חשבנו. כשבוחרים מסלולי טיולים ומחליטים שהדשא סינטטי של הבית יפסיק להוות את פיסת הטבע בחיים שלנו לזמן מה, אז צריך גם לקחת את הסיכונים בחשבון... המים קרים! צועק הבן שלנו בן השמונה לא בא לי להירטב! זועקת הבת שלנו בת העשר. לא כיף לנו! אוי את זה לא צפינו. כמה דקות אחרי שהתקפלנו לתוך האוטו חזרה בדרכנו לצימר והייאוש כבר החל לכרסם בכל אותן תחושות בקודם קיננו בנו וניתן לכנות אותן בשם "הנאה", כמה דקות אחר כך הגיעה ההפתעה.

חוויה קולינרית היא חוויה אמיתית

דוכני מזון. לא ייאמן אבל דווקא דוכני המזון הלכאורה פשוטים בכניסה למושב בו התארחנו היוו את נקודת המפנה מקצה אל קצה. כן, ידענו שהילדים קצת רעבים, אבל שום תכנון של מסלולי טיול לא היה יכול להפגיש אותנו עם הדבר הכל נכון הברגע הנכון: מתוך המבחר העצום, מתוך מגוון אינסופי של מאכלים, טעמים ריחות וצבעים, הילדים שלנו מצאו את הדבר המוכר. כן היה זה פירה ושניצל ממש כמו בבית שהמתינו להם על דוכני המזון וביצעו בשבילם את המעבר מן הבית האהוב לטיול ה"לא מוכר ומאיים" בצורה מושלמת. טעם של בית מכאן אפשר לבחור באילו מסלולי טיול שרוצים! ויש פה דשא אמיתי, כמעט טוב כמו דשא סינטטי...

סוף דבר

חזרנו הביתה עייפים אך מרוצים. הילדים למדו משהו חדש ואנחנו למדנו מה כוחו של שניצל ופירה מדוכני מזון...

אין תגובות:

פרסום תגובה