בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 9 במאי 2012

ניתוח פלסטי לעבור או לא לעבור?

לפני כל ניתוח פלסטי, כמו בכל פרוצדורה רפואית אחרת, בה אנחנו עומדים לעבור תהליך פולשני, שיכול לשנות את גופנו לטובה או לרעה. חשוב שנערוך חשבון נפש, על מנת לבחון את הצדדים החיוביים והשלילים של הניתוח הפלסטי, כך נוכל לשקול בתבונה את כדאיות הניתוח.

למה כדאי לנו לעבור ניתוח פלסטי?

ניתוח פלסטי מעניק לנו אינספור יתרונות אשר תורמים לאיכות חיינו, מעלים את הפופולאריות החברתית שלנו ומפחיתים את הסיכון שלנו לחלות במחלות נפשיות. אין זה סוד שהתעשייה של היום מעודדת את האנשים להיות יפים, חטובים ומושלמים מבחינה סימטרית במבניה הגוף והפנים, כמובן שאסור לנו שיהיו לנו קמטים או נמשים שיפגעו לנו במראה עור הפנים. על פי מחקרים שנערכו נמצא כי אנשים יפים, מקבלים שירות מועדף ומרוויחים הנחות משמעותיות במרכזי שירות שונים אם זה במהלך הזמנת חדרים במלון בוטיק או בקניית בגדים. בנוסף לכך היופי מסייע לנו מבחינה מקצועית, בעדיפות לקבלה בעבודה, בקבלת טיפים במלצרות, במשכורת יותר גבוהה ובמכירת מוצרים. אם אנחנו חס וחלילה סובלים מבעיה כלשהיא במראה שלנו, אנחנו יכולים לטפל בה במהירות באמצעות ניתוח פלסטי וכך למעשה לזכות בכל היתרונות שזוכים בהם האנשים היפים. בנוסף לכך, על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, ניתוחים פלסטיים מסייעים להעלות את ביטחוננו העצמי וכך בעצם לאפשר לנו להיפתח לחברה ולהפחית תופעות של מחלות נפשיות כמו: דיכאון, בעיות אכילה, חרדה, קשיים חברתיים ועוד. ניתוחים פלסטיים, מעניקים לנו שלל סגולות, אשר משפרות את בריאותנו ועורך חיינו. נשים שסובלות מחזה גדול וחסר פרופורציות, אשר מכביד על גבן ומפריע להן לנהל חיים תקינים ואפילו להשתתף באירועים קטנים או בפעילויות ספורטיביות שונות. יכולות כיום לנשום לרווחה, על ידי ביצוע ניתוח פלסטי, ניתן להפחית להן את גודל החזה וכך לאפשר להן לחיות בנוחות מלאה עם גופן ולבצע כל פעילות ספורטיבית בה יחשקו.

למה כדאי שנמנע מניתוח פלסטי?

יחד עם כל הצדדים החיוביים של הניתוח הפלסטי, קיימים גם צדדים שליליים שכדאי לנו לקחת אותם בחשבון, לפני ביצוע הפרוצדורה. נתחיל בכל תופעות הלוואי שאנחנו יכולים לסבול, הנוגעות לדימום יתר, צלקות, שתלים דולפים, זמן ריפוי ארוך, שיתוק, זיהום, אובדן של חושים, מוות של רקמות העור ואפילו מוות. בנוסף לכך ישנם מצבים בהם, תוצאות הניתוח הפלסטי, לא סיפקו את המטופלות שהיו צריכות לחזור לשולחן הניתוחים שוב ושוב, עד שהגיעו לתוצאה הרצויה. ניתוחים פלסטיים אומנם הפכו יותר מקובלים בשנים האחרונות, אך עדיין ישנה סטיגמה ורכילות שסובבת סביב הנושא, אותה כדי לנו לקחת בחשבון לפני עריכת הניתוח, במיוחד כשמדובר בניתוח הגדלת חזה. לסיכום, כאשר אתן באות לבצע ניתוח פלסטי, כדאי שתשקלו את כל הצדדים החיוביים והשלילים, על מנת שתוכלי לקבל את ההחלטה הנכונה, ללא שיקולים זרים.

אין תגובות:

פרסום תגובה