בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 26 ביוני 2012

פיתוח ותעסוקה בתחום התיירות בצפון

אם אתם מעוניינים לעבור לצפון הארץ והחלטתם להשתקע באיזור מקסים זה יחד עם המשפחה או במטרה להקים משפחה, אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לעשות זה למצוא תעסוקה. יחד עם התעסוקה תוכלו לבחור גם מקום לחיות ולהשתקע בו עם הזמן. צפון הארץ הוא אחד מהאזורים היפים והאיכותיים ביותר למשפחות עם ילדים וההיצע למגורים, חינוך ותעסוקה הופכים את האיזור למאד פרקטי. ממשלת ישראל מקצה משאבים רבים לפיתוח צפון הארץ במטרה לעודד משפחות לעבור ולגור באיזור זה. אחד התחומים שהגורמים השונים מעודדים הוא תחום התיירות.

תחום התיירות בצפון


דרושים בצפון אנשי מקצוע בתחום התיירות, יזמים לפיתוח התיירות וכן דרושים בצפון אנשים המעוניינים להשתלב במעגלי העבודה המשיקים לתיירות: תחומים כמו מסעדנות, אירוח, אטרקציות, מדריכי טיולים וכיוצא באלה. כדי לעזור למחפשי העבודה בצפון קובצו להם כמה וכמה אתרי דרושים בצפון כדי להקל על החיפוש. אתרי דרושים בצפון אלה מפרסמים מאגרי משרות דרושים בצפון הארץ ובגליל ובינהם משרות רבות בתחום התיירות. כמו כן מפרסמים מרכזי תעסוקה של המועצות האיזוריות מודעות דרושים בצפון שמתעדכנות כל הזמן וחלקן הגדול אינו מפורסם בתפוצה ארצית.

חממות תיירות בצפון הארץ ובגליל מסייעות לעסקי התיירות


אם אתם מעוניינים להשתלב בתחום התיירות בצפון אתם יכולים לחפש עבודה באמצעות לוחות דרושים בצפון המתפרסמים במקומות שצוינו למעלה או במודעות דרושים בצפון המתפרסמות במקומות נוספים בתפוצה כלל ארצית. בנוסף לכך דרושים בצפון גם יזמים המעוניינים להשקיע ולפתוח מיזמים תיירותיים. כדי לעודד את היזמים ולפתח את המיזמים הקיימים הקימה המדינה את חממות התיירות בגליל כדי לסייע לעסקים אלה.
תפקיד המשרד המסייע הוא בחונכות וייעוץ בתחום התיירות כדי להקים מיזמים חדשים או לשפר ולהרחיב עסקים קטנים ובינוניים קיימים. המטרה העיקרית היא להגדיל את נפח היצע התיירות בצפון, להגדיל את כמות המעוניינים להתיישב בצפון ולעסוק בתחום התיירות ולהציע מקומות עבודה חלופיים ואיכותיים לאזור מרכז הארץ.
יזם המעוניין להקים עסק תיירותי חדש יכול להציג את התוכנית שלו בפני צוות היגוי של החממה התיירותית הכולל נציגים מכמה רשויות שונות וצוות זה מחליט על טיב הסיוע והייעוץ הנדרשים למיזם הספציפי. הצוות ימשיך ללוות את הפרויקט עד לסיום בנייתו ולתחילת הפעלתו.
העסקים הזוכים לסיוע ולליווי מקצועי ולייעוץ הם: חדרי אירוח, מסעדות ופונדקי דרכים, יקבים, בתי בד, תיירות חקלאית, פעילויות רוחניות וחווייתיות, מסחר תיירותי וכיוצא באלה.
הסיוע כולל 75% מעלות הייעוץ וליווי הפרוייקט באופן מקצועי הכולל עזרה בהכנת תוכנית עסקית ובחינת הכדאיות הכלכלית שלו. כמו כן ישנן קרנות המסייעות במימון להקמת מיזמים אלה כמו קרנות של הרשויות הממשלתיות וכן של בנקים שונים. סיוע בעזרה למימון חלק מהפרוייקט מתקבלת לכל בקשה באופן נפרד. החממה מופעלת ומרוכזת על ידי רכז שהוא מנהל מט"י (מרכזי טיפוח יזמות) או מנהל עמותת התיירות שנמצאת באיזור.
 כן, דרושים בצפון אנשים בעלי יוזמה בתחום התיירות והמדינה מוכנה לעזור ליזמים אלה כדי שיעזרו בפיתוח האיזור וידאגו לרווחתם המשפחתית.

אין תגובות:

פרסום תגובה