בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 4 ביוני 2012

המדריך להחלפת שתלי סיליקון

הניתוחים הפלסטיים הכי פופולאריים בשנים האחרונות ולמעשה מאז ומעולה, הם ניתוחים הנוגעים להגדלת חזה ועיצובו. הסכנה שהועלתה בשנה האחרונה, בנוגע לשחיקתם ודליפתם של שתלי הסיליקון, אשר מובילים ומעודדים את ההיווצרות של סרטן השד, עוררה בציבור ובתקשורת סערה. סערה שהובילה מאות נשים שעברו את ניתוח הגדלת החזה, חזרה לשולחן המנתחים לשם, החלפת שתלי הסיליקון. מהו כולל התהליך של החלפת שתלי הסיליקון? ואילו שתלים מומלצים כיום להשתיל?

תהליך החלפת שתלי הסיליקון

על פי מחקרים שנערכו בשנים האחרונות, כל עשור שנים רצוי להחליף את שתלי הסיליקון בגלל שחיקה טבעית של החומר ודליפתו, שמובילה לשלל תופעות לא נעימות כמו גבשושיות העור בחזה וגרוע מזה גם הופעה של סרטן השד. אנחנו יכולים למנוע את הופעת הגבשושיות, על ידי טיפולים אסטטיים הנערכים במסגרת רפואה משלימה, אך את הופעת סרטן השד ניתן למנוע רק על ידי החלפת שתלי הסיליקון, כל חמישה עשר שנים. תהליך החלפת שתלי הסיליקון, למעשה נעשה בדיוק כמו ניתוח להשתלת הסיליקון עצמו, רק במקרה הזה אנחנו מוסיפים את תהליך הוצאת השתלים מהחזה. תחילה אנחנו קובעים פגישה עם מנתח הפלסטי, מומלץ שנשאר בקשר עם המנתח המקורי, עליו אנחנו סומכים ומעריכים, אך זו לא חובה, במיוחד עם כל שכלולי הטכנולוגיה אשר קיימים שהפכו את הניתוח לבטוח ופשוט יותר. במהלך הפגישה הראשונה, לרוב אתם מתייעצים עם הרופא, בנוגע לצורך של ההחלפה. יכול מאוד להיות, שהרופא יבדוק את מצב השתלים וימצא כי אין צורך להחליף אותם. במקרה ואתם כן צריכים להחליף את השתלים, הרופא בוחן אילו סוג של שתלים יתאימו לכם בהתחשב למגוון היבטים.

אילו סוגים של שתלים מומלצים יותר?

כאשר הרופא בא לבחור את השתלים, עבור הניתוח, הוא לרוב יבחן אילו שתלים מותאמים עבורכם בהתאם למגוון שיקולים. ראשית הוא יבחן אילו שתלים יתאימו מבחינת צורתם וגודלם, למבנה הגוף שלכם, אם אתם גבוהים, נמוכים, רזים או שמנים. בנוסף לכך הרופא יבחן גם את גוון העור שלכם את צורת החזה שלכם. שנית, הרופא יבחן את סוג השתל וגודלו, עלפי הרצון שלכם, כל עוד זה אפשרי כמובן. במהלך הבדיקה והייעוץ הראשוני, הרופא יבחן אם בכלל אתם מותאמים עבור ניתוח השתלת חזה מבחינה פיזית ונפשית, למקרה ויש לכם מניעים נסתרים. בין השתלים שתמצאו היום בשוק תוכלו למצוא שתלים אנטומיים, שתלים עגולים ושתלים בעלי פרופיל, כאשר השתלים האנטומיים, הם השתלים הכי חדשים ומומלצים. השתלים האנטומיים, בעלי חומר יותר עמיד, דבר שמאפשר לכם להשאיר אותם למשך זמן ממושך יותר מהשתלים האחרים. חשוב מאוד לבחור את המנתח הפלסטי בקפידה, על ידי ביצוע תחקיר מעמיק וסקר שוק, בדיוק כמו שאתם עושים לפני השכרת נוטריון לענייני צוואה או מכונית. כאשר אתם באים לבחור מנתח פלסטי, חשוב שתבחנו את מהימנותו, מקצועיותו וכמובן את הסמכתו, מלבד המחיר.

אין תגובות:

פרסום תגובה