בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 28 ביוני 2012

מורה פרטי לציור


אמנים רבים ובהם ציירים מוכרים יותר ופחות מציעים שיעורים פרטיים בציור. יש מורים פרטיים המציעים להגיע לתלמיד הביתה בעוד אמנים ומורים פרטיים אחרים יעדיפו להעביר את השיעור האישי והפרטי בסטודיו שלהם. הלימוד במסגרת השיעור הפרטי מיועד לכל אדם המעוניין לפתח את העולם הפנימי ולרכוש כלים וטכניקות שונות בציור. במסגרת השיעורים התלמיד לומד ידע רב ומעשיר את יכולותיו השונות בתחום הציור. אין הגבלת גיל מבחינת המורה כל שילדים, נוער, בוגרים ומבוגרים יכולים לחפש מורה פרטי לציור ולהתחיל ללמוד. מכיוון שמדובר בתחום רחב ומגוון אין מסגרת ללימודים. זה לא חוג ציור רגיל בו לומדים מספר טכניקות ומסיימים אלא כל עוד התלמיד מעונין להמשיך וללמוד ניתן לקיים את השיעור הפרטי ולהמשיך וליצור. ציור הוא מסע אישי בו התלמיד מתבונן פנימה ומכיר את עצמו ותוך כל מפתח את סגנונו האישי והייחודי.

מה לומדים בשיעור ציור

שיעור פרטי בציור שונה מלימודים אחרים באקדמיה כמו לימודי חינוך או קורס הנהלת חשבונות בהם יש מסגרת וכללים אותם לומדים. ציור הוא נושא מופשט ורחב וכל עוד התלמיד מעוניין לפתח את יכולותיו ולשכלל את המיומנות הטכנית ממשיכים בלימודים. במסגרת השיעור עם מורה פרטי לציור מפתח התלמיד את יכולת ההתבוננות שלו ורוכש חשיבה ויזואלית אותה הוא מביא לידי ביטוי על הנייר או בד הקנבס. ניתן לשלב טכניקות שונות מעולם האמנות ובכל להתפתח גם לכיוונים אחרים. לרוב יתחיל המורה הפרטי בלימוד טכניקות רישום בסיסיות. לאחר מכן לומדים לצייר בצבעים ורוכשים טכניקות עבודה שונות בהן ציור במכחולים, ערבוב צבעים, צבעים שונים (שמן, אקריל, אקוורל, פסטל, פחם ועוד). ניתן להמשיך ולהתקדם לכיוון טכניקות ציור מתקדמות או ציור לפי נושאים או ציור לפי סגנון.

לפתח את הסגנון האישי

מורה פרטי לציור יעזור לתלמיד להכיר את עצמו לאחר לימוד טכניקות שונות ולימוד מעמיק בנושאי צבעים יביא המורה את התלמיד למצב בו עליו להתבונן פנימה ולהתחיל לבוא לידי ביטוי. התלמיד יתחיל לפתח סגנון ציור אישי משלו והמורה הפרטי ילווה אותו במהלך מסע אמנותי זה. ברגע שהתלמיד מוכן ניתן לבחור נושא כלשהו והתלמיד בעזרת המורה הפרטי יתכוננו לקראת הכנת תיק עבודות אישי. שיעורים פרטיים בסטודיו של המורה הפרטי משפיעים על התלמיד לחוות את חיי האמן ולהתמקד בציור. מרגע שהתלמיד מרגיש מוכן הוא יכול לבחור להמשיך לצייר בביתו, לשכור סטודיו או להמשיך להגיע לסטודיו של המורה ולעבוד יחד.

מבנה שיעור פרטי בציור

מורים פרטיים לציור ממליצים על פגישה שבועית בת שעתיים בהם יכול המורה ללמד מספר כלים יישומיים כמו טכניקות עבודה עם צבעים, טכניקות רישום, טכניקות עבודה עם מכחולים ועוד. לאחר שרוכשים מיומנות וידע עוברים לשלב ההתנסות בו התלמיד מתנסה בכלי החדש והמורה עוזר לו לפתח את המיומנות.

אין תגובות:

פרסום תגובה