בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 28 ביוני 2012

נטורופתיה - דרך חדשה לחיים

נטורופתיה מהווה חלק משיטות הריפוי השייכות למשפחת הרפואה המשלימה, המושטת כולה על הריפוי הטבעי. לימודי נטורופתיה, חושפים את התלמידים לעובדה, שגופנו הוא יצירה מושלמת המתוכנת לריפוי טבעי עצמי, בלי צורך ממשי ברפואה הקונבנציונאלית. התלמידים לומדים להבין את הנזק הרב, שנגרם לגוף כתוצאה מאכילת מוצרים תעשייתיים מלאים בכימיקאלים ורעלים, שלא תורמים כלל לגוף האדם אלה להפך גורמים לו לשלל תחלואות. רוב האנשים היום חסרי אנרגיה, סובלים משלל מחלות וחוסרים בויטמינים ומינרלים, שגורמים להם לדיכאון וחוסר חיוניות בחיים, לפעמים גם חופשה בצימרים לא תוכל לעזור כמו טיפול טוב. הנטורופתיה מאפשרת לגוף לנקות את עצמו ולשחזר את תפקודו המלא, תוך הפחת חיים חדשים ומרץ באדם.

לימודים להכשרת מטפלים

הקבלה ללימודי נטורופתיה לא דורשים תנאים מיוחדים, לרוב הם כוללים רק ראיון כניסה להכרת אופיו של התלמיד. הלימודים נערכים בשלל מכללות ובתי ספר מקצועיים, המלמדים את שלל מקצועות הרפואה המשלימה בהן ניתן למצוא קורסים כמו: שיאצו, הומאופטיה, דיקור סיני ועוד שלל מקצועות מרתקים. רוב הקורסים בנטורופתיה נלמדים למשך שלוש עד ארבע שנים וכוללים התמחות, המאפשרת לתלמידים להתנסות בטיפול באנשים, תוך כדי התנסות בשלל מרפאות קיימות. במהלך הקורס התלמידים לומדים על צמחי מרפא, טיבו של צום מיצים לטיפול במערכות הגוף, מתכונים לבישול בריא, אתיקה רפואית, כימיה, עזרה ראשונה, אנטומיה, נוירולוגיה ושלל קורסים ברפואה קונבנציונאלית. לימודי נטורופתיה מלמדים את התלמידים, כיצד להתאים את הטיפול על פי פציינטים שונים מבחינת משקלם, גילם, הרגלי כושר גופני, הרגלי תזונה, מצב נפשי. התלמידים לומדים כיצד לאסוף את הנתונים וליצור אבחון מדויק, שיקנה להם את הדיאגנוזה המתאימה ביותר, שתוכל לעזור להם להתאים את הטיפול האופציונאלי לפציינטים. טיפול אשר מתבסס על שינוי תזונתי וטיהור הגוף מרעלים, שנצברו על ידי אכילת מאכלים תעשייתיים לאורך השנים.

הדרך הטבעית לריפוי הגוף

בשונה מרופא רגיל ברפואה הקונבנציונאלית, שמשתמש בשלל חומרים כימיים על מנת לרפא את הפציינט, מתוך אבחון וטיפול של סימפטומים. דבר שלרוב גורם למחלות לשוב ולהופיע כל כמה שנים או חודשים ולא באמת לרפא את הגוף. נטורופתיה, היא מושטת על ריפוי טבעי של הגוף, מתוך אמונה שהגוף מסוגל לרפא את עצמו. נטורופתיה, באה לאפשר לאדם להחזיר את כוח הריפוי לגופו, על ידי סילוק כל הדברים המפריעים לתהליך כמו תזונה לקויה ומזהמים שונים, שיכולים להגיע מהמזון או מהפעילות בא עוסק האדם בתור עבודה או תחביב. הכשרת המטפלים, מבוססת כולה על עקרונות הריפוי הטבעי והחזרת השליטה של הגוף על הטיפול בשלל המחלות, שתוקפות אותו באופן עצמאי. הטיפול הנטורופאתי שם דגש על איזון הגוף מבחינת טיפול פיזי, בשיקום הגוף תוך החזרת כושרו הגופני ומבחינה נפשית, תוך מתן דגש על טיפול בבעיות רגשיות ומשפחתיות, שמעודדות מחלות ובעיות תפקודיות. על ידי החזרת הגוף לאיזון מבחינה פיזית ונפשית, הגוף יכול לשוב לתפקד באופן מלא תוך ריפוי עצמי ופעילות חיונית.

אין תגובות:

פרסום תגובה