בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 27 ביוני 2012

מיני בר למזיגת מים מינרלים

אם אתם עוברים לדירה חדשה או שאתם מעוניינים לרכוש מתקן מים מסיבה אחרת אתם חייבים לדעת כמה דברים על מים מינראלים ומתקן מיני בר שמספק לכם מים מינראלים בבית. היות ומים הם המצרך החשוב ביותר שגופכם אי פעם יצרוך ומכיוון שללא מים אין חיים, הרי שמוטב להקדיש כמה רגעים, כדי להבין את חשיבות צריכת מים מינראלים על פני כל סוג אחר של מים המגיעים לגופכם.

מהם מים מינראלים?


מים מינראלים הם מים טבעיים הנמצאים במאגרי מים תת קרקעיים כשההרכב המינראלי שלהם קבוע. מים מינראלים אינם עוברים כל טיפול או סינון או החדרת חומרים משמרים או מחטאים. מים מינראלים מוזרמים ונארזים בבקבוקים או בכדי מים באופן ישיר ללא כל מגע יד אדם או הכנסת חומר נוסף לתוכם. מים מינראלים עומדים במספר מרכיבים שמבדילים אותם ממים אחרים לשתייה: הרכב המים והטמפרטורה שלהם נשארים יציבים בגבול התנודות הטבעיות אריזת מים מינראלים מתבצעת בתנאים שמאפשרים את שימור הרכב המים בתהליך אריזת המים לא מוסיפים דבר למים מים מינראלים מוזרמים ישירות מן המקור הטבעי ללא כל טיפול או סינון בדרך.

מים מינראלים בכדים


מים מינראלים מגיעים אליכם בשתי צורות עיקריות: בבקבוקים חד פעמיים או בכדים של 19 ליטר ו 11 ליטר. מים מינראלים בכדים מיועדים לשימוש ביתי או משרדי כשיש מקום להציב מתקן מים מינראלים מסוג מיני בר או מתקן עומד. מים מינראלים בכדים חוסכים לכם סחיבות רבות של בקבוקי מים וגם בעלות המים עצמם. מתקן מיני בר מאפשר לכם ליהנות ממים מינראלים כל היום בבית או במשרד, ולנוחותכם הוא מגיע במספר דגמים.

מתקני מיני בר שונים


מיני בר מיועד להצבה על גבי שולחן או דלפק או שיש מטבחי. המתקן אינו תופס מקום רב ומאפשר לכם או לאנשים במשרד שלכם ליהנות ממים מינראלים כל הזמן באמצעות מתקן נוח וקל להפעלה. מיני בר מגיע בכמה דגמים המאפשרים לכם לבחור את המתאים לכם. מיני בר רגיל מגיע עם שני ברזים – אחר למים קרים ושני למים חמים, מיני בר דיגיטאלי מגיע גם הוא עם שני ברזים אך יש בו מערכת שמאפשרת לכם לווסת את טמפרטורת המים בכל מזיגה בנפרד, ומתקן זה מגיע גם בדגם "שומר שבת" למגזר הדתי. שני דגמים נוספים לנוחותכם הם הדגם הקלאסי עם ברז יחיד למזיגת מים בטמפרטורת החדר ודגם חרס בעיצוב מרהיב. אין ספק שלמתקן מיני בר למזיגת מים מינראלים יתרונות רבים. מתקן זה קומפקטי ואינו מצריך מקום רב להצבתו. ניתן להציבו על כל שיש מטבחי ועל כל דלפק ללא כל בעייה. אין צורך בחיבור למקור מים חיצוני, אלא רק לשקע חשמל עבור חימום וקירור המים. מיני בר מוזן מכדי ממים מינראלים של 19 או 11 ליטר המספיקים לזמן ממושך והחלפת הכדים נעשית בקלות רבה. הכדים ממוחזרים ואתם מקבלים אספקת כדים באופן רציף.

אין תגובות:

פרסום תגובה