בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 28 ביוני 2012

שיעורים פרטיים במתמטיקה


חיבור, חיסור, אחוזים, שברים עשרוניים, חילוק, משוואות, משתנים ועוד הם רק חלק קטן מעולם המספרים והחישובים של המתמטיקה. עולם המתמטיקה לא קוסם לילדים שלרוב מקבלים כאב ראש במהלך השיעור ופשוט לא מסוגלים לקלוט את החומר. ילדים רבים מפתחים סלידה משיעורי מתמטיקה, יותר משיעורים אחרים בבית הספר. ילדים רבים בעלי לקויות למידה כמו דיסלקציה, בעיות קושי וריכוז ועוד, מהווים את אחוז הילדים הכי גבוה שמתקשים בתחום הלימודים במתמטיקה, כבר בכיתות הנמוכות. קיימים שלל מורים פרטיים ללימוד מתמטיקה, הנחשבים למורים הפרטיים הכי פופולאריים בכל העולם.

מתמטיקה לבגרות ולחיים

מתמטיקה היא בין המקצועות הכי קשים לילדים בבית הספר או בתיכון, כמעט כל ילד צריך באיזשהו שלב במהלך שתיים עשרה שנות הלימוד שיעורים פרטיים בלימודי חינוך המתמטיקה. המתמטיקה טומנת בחובה שלל היבטים הקשורים לקבלה ללימודים הגבוהים ובכלל לחיים עצמם. מתמטיקה משמשת אותנו במהלך היום יום, בשביל לחשב את העודף המגיע לנו, את ההוצאות הכלכליות שלנו, החובות שלנו. באמצעות המתמטיקה אנחנו מחשבים את כמויות המצרכים שאנחנו צריכים בשביל לבשל שלל מאכלים לבית. באמצעות חישובים מתמטיים אנחנו יכולים לחשב את תחזית הרווחים של העסק שלנו ועוד שלל דברים. למעשה המתמטיקה מקיפה כל חלק בחיים שלנו, לכן חשוב מאוד שנספק לילדנו את כל התנאים, על מנת להצטיין ולהבין את התחום. מתמטיקה מהווה את אחת ממקצועות החובה בבגרות, בלעדיה אי אפשר לקבל את תעודת הבגרות ועדיף לחפש טיסות להודו או לתאילנד מאשר לחפש איך להשלים בגרויות. כאשר באים להתקבל ללימודים אקדמאיים בהנדסה, רפואה, מחשבים ועוד חייבים ממוצע ציונים גבוהה בבחינת הבגרות במתמטיקה, שלא נדבר על כך שהם חייבים להיות ברמת חמש יחידות מתמטיקה לפחות.

כיצד נבחר את המורה המושלם?

אחד מהתנאים להצלחה במתמטיקה הוא בחירת המורה המושלם בתחום. אם נערוך חיפוש באינטרנט נוכל למצוא מאות מורים המציעים שיעורים פרטיים במתמטיקה, חלקם סטודנטים וחלקם מורים מוסמכים שיצאו לגמלאות. הדרך הכי טובה לבחור את המורה המתאים לילד, היא על ידי התייעצות עם המחנכת, ההורים וקרובי המשפחה רובם כבר שכרו מורה למתמטיקה ויוכלו להמליץ לכם מניסיון אישי על המורה המושלם לילד. בבואכם לבחור את המורה המתמטיקה המתאים חשוב שתקפידו על הדגשים הבאים: תבדקו את הניסיון והידיעות של המורה הפרטי. כמה שנים הוא מלמד, היכן הוא למד ומה החומר שהוא מעביר. אם נערוך מסלול טיולים בין שלל המורים הקיימים למתמטיקה נוכל להבחין כי הם מתחלקים לשלל סוגים של התמחות: ישנם מורים המומחים בהעברת שיעורים פרטיים במתמטיקה לתלמידים בבית ספר יסודי וישנם מורים המומחים בהעברת שיעורים פרטיים לקראת הבגרות. בנוסף לידיעות המורה, חשוב מאוד לבחון את יחסי האנוש שלו עם הילד. רצוי לבקש מהמורה שיעור לדוגמא, על מנת לבחון כיצד הילד והמורה מסתדרים. אם הילד לא מסתדר אם המורה הפרטי, רצוי להמשיך לחפש מורה אחר.

אין תגובות:

פרסום תגובה