בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום חמישי, 28 ביוני 2012

לימודים – להגשים את עצמך


זאת בטוח לא ההתחלה שציפיתם לה אבל אני אתחיל את מה שאני רוצה לכתוב מהעובדה שאני כילד הייתי מרטיב במיטה בלילות. אני יודע שזה קורה להרבה ילדים אבל אני לא יודע איך הם מתמודדים עם העניין, אני זוכר כילד שזה משהו שנחרט אצלי בזיכרון בעיקר מכיוון ששני האחים הגדולים שלי תמיד צחקו עליי. שתבינו, הייתי מרטיב במיטה עד שהייתי בן 5, אני חושב שיש לי טראומה מסוימת מזה.

בכל מקרה, היום אני כבר בן 28, יש לי ילד ואני פשוט אוהב ילדים. בהתחלה חשבתי ללכת ללמוד להיות גנן ולפתוח גן פרטי, משהו שיוכל להיות שלי, המקום שלי, הילדים הקבועים שלי וכל הכיף שבעולם. הבעיה היחידה היא שאני לא כל כך ידעתי למקד את עצמי ואחרי שביררתי קצת גם הבנתי שהמסע עד להשגת היעד הוא גדול. יום אחד, קיבלתי מחברתי לחיים, שהיא היום אשתי, מתנה. קופון למרכז ללימודים לרפואה אלטרנטיבית, על כל סוגיה. אני לא יודע למה היא חשבה שאני אלך לזה, כי בגדול אני לא כל כך מאמין בזה אבל היא צדקה ובאמת הלכתי. כשהגעתי לשם ראיתי שיש שם המון סוגים של לימודי רפואה, ממש על מנת לרפא כל חולי. התחלתי לחפש שם משהו שיוכל לחבר בין האהבה שלי לילדים ובין סוג הרפואה המוזר הזה וגיליתי שיש המון סוגי מטפלים אלטרנטיביים במיוחד לילדים. קבעתי פגישה לשבוע מאוחר יותר וחזרתי הביתה.

במהלך אותו שבוע שחיכיתי לפגישה, בעודי באימון בחדר כושר חיפה, קפצתי לשם מהעבודה. עלתה במוחי מחשבה, הגעתי למסקנה שאני רוצה לטפל בילדים עם בעיות התנהגות וכאשר התחלתי לחקור את זה קצת באינטרנט ראיתי שחלק מהתופעות של בעיות התנהגות וקשב וריכוז הם הרטבות לילה. באותו רגע החלטתי שאני הולך על זה בכל הכוח ובודק כל מה שאפשר על מנת שאם ביום מן הימים יגיע אליי ילד שסובל מאותה בעיה שהייתה לי בילדותי אני רוצה שהוא יצא בריא ולא ימשוך אתו משהו שנים קדימה.

כאשר הגעתי לפגישה שבוע מאוחר יותר, סיפרתי את כל מחשבותיי לבחורה שישבה מולי. היא הייתה מאד נלהבת לנסות ולהכניס אותי לקורסים אבל היא ראתה שאני יודע בדיוק מה אני רוצה וגם אמרה שיש להם מן קורס פתיחה לנושא הזה. כמובן שנרשמתי לקורס.
במהלך הקורס למדתי קצת על סוגי הטיפולים האפשריים, על הסיבות שגורמות לאותן בעיות ומה עושים כדי לפתור אותם ונחשפתי לסוג חדש של טיפולים, טיפול ציור (שתבינו ששבועיים לפני זה אם מישהו היה מזכיר את זה כנראה שהייתי צוחק עליו). התחלתי ללמוד בשקדנות את המקצוע, יצרתי קשר עם אנשים בתחום והתחלתי להיכנס יותר לעובי הקורה.

היום, שלוש שנים אחרי שסיימתי את לימודי, אני יכול להגיד שכבר עברו תחת ידיי עשרות ילדים, חלקם סבלו מהבעיה של הרטבת המיטה וכולם ללא יוצא מן הכלל נגמלו. בזכות  מתנה מקורית מאשתי האהובה אני יכול לומר שאני מרגיש שהגשמתי את ייעודי, למדתי את מה שרציתי ואני מתעסק בדבר שאני הכי אוהב.... ילדים!

אין תגובות:

פרסום תגובה