בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 5 ביוני 2012

שאלות שכדאי לשאול לפני ביצוע ניתוח פלסטי

ניתוחים פלסטיים, הם בין הניתוחים הכי פופולאריים בעולם, כאשר המטרה העיקרית שלהם היא לשנות ולעצב את גופנו, על פי רצוננו. או לפחות ככה אנחנו מעוניינים לחשוב, למעשה אנחנו לא תמיד יודעים למה אנחנו עומדים לעבור ניתוח פלסטי ולרוב הציפיות שלנו לגביו לא פרופורציונאליות למציאות. בגלל העובדה שמדובר בניתוח שמשנה את הגוף שלנו לנצח, כדאי שנשאל את עצמנו מספר שאלות שהתשובה אליהן יכולה לשנות את דעתנו.

למה אני רוצה לעבור את הניתוח והאם זה באמת בשבילי?

אנשים כיום עוברים ניתוח פלסטי, בלי ממש לבחון את הסוגיה ולהבין למה הם בעצם עושים את זה ובשביל מי. לרוב אנחנו לא באמת מבצעים את הניתוח בשביל עצמנו, אלה בשביל חבר שלנו המעוניין באישה עם חזה גדול ומעוצב. יכול מאוד להיות שאנחנו עוברים את ניתוח הפלסטי, עבור המעסיקים העתידיים שלנו, כי הרי זה ידוע שככל שאנחנו יותר יפים, הסיכוי שלנו להתקבל לעבודה יותר גבוה ועוד בשכר שהוא מעל הממוצע. יכול מאוד להיות שאנחנו עוברים את הניתוח, בגלל תכתיבים שהחברה כופה עלינו, בתת המודה על ידי שלל הפרסומות, הכרזות ושלטי החוצות, בהן אנחנו חשופים כל יום למראה השדוף והמושלם שלדוגמנים ודוגמניות, אשר עברו ריטוש ופוטושופ. כמו שניתן לראות, אנחנו לא תמיד מבחינים בכך, אבל אנחנו עושים הרבה דברים בחיים שלנו, לשם לרצות את הסביבה שעוטפת אותנו ולא באמת את עצמנו. לכן לפני שאנחנו מתפתים אחר מבצעים משתלמים של קופות החולים ומרפאות הקוסמטיקה השונות, שמתפרסמים במגזיני האופנה הגדולים. עבור ניתוחים פלסטיים למיניהם, כדאי לנו לבחון אם אנחנו באמת מעוניינים בהם, על מנת למנוע חרטות עתידיות.

מה הציפיות שלנו לגבי הניתוח והאם אני מוכן להתמודד עם הסיכונים?

הרבה פעמים, אנחנו כל כך מצפים למשהו, שלבסוף אחרי שהוא מתרחש, אנחנו מתאכזבים משום שהוא לא עמד בצפייה. אכזבה זו מתרחשת במגוון סיטואציות במהלך החיים שלנו, אם זה בפניה לייעוץ עסקי, בה ציפינו לתגלית שתוביל להצלחת העסק למחרת ולבסוף התאכזבנו כי הבנו שיש לנו עוד דרך ארוכה, עד שנזכה ליהנות מפירות ההצלחה של העסק שלנו או במקרה של ניתוחים פלסטיים, בהם ציפינו לקבל את החזה המושלם ולרוב אנחנו בכלל לא רואים שום הבדל מגודל ועיצוב החזה הקודם או במקרים יותר גרועים אנחנו מגלים, כי חזה אחד יותר גדול מהשני. על מנת להימנע מאותם מקרים אנחנו חייבים לשמור על פרופורציות ולהבין כי לא תמיד המדע יכול להגשים את כל חלומותינו, במיוחד כשמדובר בגוף האדם, אשר יכול להיות מושפע מאינספור היבטים שמשפיעים על התוצאה הסופית של הניתוח. לסיכום, לפני שאנחנו מבצעים את הניתוח הפלסטי, חשוב שנדע אם אנחנו בכלל מעוניינים לעבור אותו ואם כן חשוב שנפנה לייעוץ אצל מנתח פלסטי מוסמך, על מנת שנוכל להתאים את הטיפול המושלם והריאלי למצבנו.

אין תגובות:

פרסום תגובה