בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 19 באוגוסט 2012

עולמן של מכונות ומייבשי כביסה


השאיפה בסופו של יום, לא בכל יום להחליף את מכונת הכביסה או מייבש הכביסה' ,השאיפה של כולנו בסופו של יום, שהיא תשרת אותנו נאמנה לאורך תקופה ארוכה. אם כן, שאלת השאלות הינה, כיצד נשארים לאורך זמן עם מכשירי חשמל תקינים ונאמנים לאורך זמן רב? מה חשוב לעשות בטרם נרכוש מכונת כביסה או לחילופין את משפחת טיפוחיה, מייבשי הכביסה? מה חשוב שניקח לתשומת ליבנו בעת הרכישה, האם תהיה זה צריכת החשמל של מייבש כביסה או שאולי החיסכון במים של מכונת כביסה? כל התשובות במאמר אחד.

סוגי מכונת כביסה 


רעיון רכישת מכונת כביסה , טמון ברצון שלנו להשיג בגד נקי באופן מרבי, לשמור על איכות הבגד ובעיקר מכשיר שיקל עלינו על השימוש. כמו כן בבחירה, נשים דגש על החיסכון במים ובו זמנית נחפש מכשיר שיאריך ימים, גם אם מחירו יהיה לנו יקר, לא נתעקש לרכוש מכשיר זו יותר ונלך על האמירה, כי היקר לא יעלה לנו בזול בעתיד הקרוב.

 טיפים לבחירה נכונה

בטרם תבחרו מכונת כביסה, בדקו את סוגי המכונות, קיימת מכונת כביסה עם פתח עליון ובו זמנית עם פתח קדמי. כשמדובר על פתח קדמי, מדובר בעצם על טרנד המכונות הסטנדרטיות המובאות בשוק. מכונה עם פתח מלמעלה, תהיה צרה ותתאים למקומות ייחודיים וקטנים בבית, הפתח העליון יביא איתו נוחות לגישה ויאפשר לכם לפתוח את המכונה בעודה עובדת. את כל שנאמר כאן, לא תוכלו לממש ברכישת מכונה עם פתח קדמי לצורך העניין. מכונה עם פתח עליון תבוא עם נפח של 5 ק"ג. הפתח הקדמי יכיל פי שתיים מהכמות. מסקנה? קחו בחשבון את גודל המכונה טרם רכישתה. כמו כן, עליכם לדעת כי מכונה גדולה יותר, זמן העבודה שלה מן הסתם ימשך זמן רב יותר. בחרו מכונה עם שיטות מיוחדות לסחיטה, מכונה עם מהירות גבוהה תניב סחיטה חזקה יותר.הידעתם? מכונה עם סחיטה חזקה יותר תביא לידי חסכון באנרגיה בעוד אתם מסתייעים בשימושו של מייבש כביסה.


איזה מייבש כביסה כדי לקנות? 

 לאחר שכיבסנו את הבגדים במכונת הכביסה שרכשנו, הגיע הזמן לבחור מייבש כביסה ראוי. איך תתבצע הבחירה בפועל? ערכו סקר שווקים ברשתות המובילות ביותר באתר האינטרנט. על פי ביקור באתרים, תדעו היכן אתם עומדים בעוד הכול בהתאם לתקציב שהקצבתם. תמיד שימו את הדגשכם על חסכון בחשמל, בחורף צריכת החשמל עולה בעקבות השימוש במייבשי הכביסה, חפשו את המכשיר הטוב ביותר שיניב עבורכם את הייבוש המוצלח לצד חשבון חשמל שלא יכאב לכם בכיס. מייבשי הכביסה הם בני זוגם של מכונות הכביסה. בשורה תחתונה, כפי שתחברו מכונה שתכבס בשלמות, הדרך שבא תייבשו את הכביסה בימי החורף הקרים, תהיה מבחן התוצאה הסופית, בסיומם של הדברים.


אין תגובות:

פרסום תגובה