בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 15 באוגוסט 2012

בונה אתרים


אין כיום עסקים קטנים או גדולים כאחד, שאין ברשותם אתר באינטרנט. כיום קיימים כל כך הרבה חברות בניית אתרים אשר מציעות את מגוון שירותיהם לכל דורש. בין אם מדובר בעסק קטן, בין אם מדובר בעסק בינוני או בין אם מדובר בחברה גדולה עם סניפים בינלאומיים. קיימים סוגים שונים של חברות בניית אתרים, בין הסוגים השונים ניתן למצוא: חברות לאתרים תדמיתיים, חברות לאתרי תוכן, חברות לבניית מערכות ניהול תוכן, חברות המציעות בניית אתר אינטרנט ממערכת מוכנה.

בונה אתרים הינו איש המקצוע האחראי על בניית אתר האינטרנט של לקוח. מדובר בתפקיד כחלק מחברת בניית האתרים. השכר הממוצע עבור שכיר בתחום הינו 7,000 ₪, שכמובן השכר משתנה בין חברה לחברה ובהתאם לדרישות התפקיד והמיקום הגיאוגרפי (חברות בצפון אינן נותנות משכורות דומות לחברות הממוקמות במרכז). רבים מהאנשים העובדים בתחום זה מעדיפים לא להיות שכירים ועובדים כפרילנסרים של חברות או פרילנסרים שעובדים ישירות מול לקוחות. ברחבי האינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של פרילנסרים המציעים את שירותיהם. ניתן להגיע אליהם דרך אתרים כמו XPLACE או אינדקסים המציגים מידע אודות נותני שירותים בתחום של בניית אתרים.

על מנת להתקבל לעבודה בתור בונה אתרים בחברה או להיות פרילנסר פעיל, יש צורך בידע מוקדם וברצון ללמוד את התחום. כל בונה אתרים חייב לדעת מספר שפות תכנות על מנת להתמודד עם פרויקטים בהיקפים שונים. שפות תכנות אלו ניתן ללמוד באופן עצמאי דרך מאמרים ומידע הפזור באינטרנט, זו הדרך המומלצת ביותר עבור כל בונה אתרים באשר הוא. קיימת אופציה אחרת והיא לימודים מקצועיים של התחום. ללימודים אלו ניגשים לרוב בוני אתרים מתחילים ללא ידע רב בתחום או אנשים ללא ידע בכלל בתחום. ישנן מכללות רבות אשר מציעות קורסים שונים ורבים בנושאים של בניית אתרי אינטרנט בדרישות שונות. לימודים אלו יוכלו לעזור למי שרוצה לעסוק בתחום בתור שכיר, כאשר הוא יוכל לצרף את תעודת הגמר לקורות חיים שלו ולהציג כי למד את התחום באופן מקצועי.

התחומים השונים שבהם עוסק בונה אתרים הינם מגוונים ורבים. כל איש מקצוע בוחר בדרך המקצועית שלו ולעיתים קיימים אנשי מקצוע המציעים את כל השירותים ביחד. השירותים השונים כוללים: חיתוך וקידוד אתרים, בניית אתרי תדמית, בניית backoffice עבור אתרים, בניית מערכת ניהול תוכן לאתרים, התאמת האתר לקידודים שונים. כל פרילנסר בתחום מתמחר את העבודה בשיטה שלו, אך נהוג לתמחר במחיר פר שעה. המחיר הממוצע של שעת עבודה של בונה אתרים הינה 50 ₪, כאשר מחיר זה כמובן משתנה בהתאם למאפיינים של בונה האתרים והעבודה שהוא צריך לבצע. ישנן חברות רבות שעדיין מעדיפות להעסיק בונה אתרים בצורה של פרילנסר למרות שהם משתמשות בו לצרכים של עבודה במשרה מלאה.

אין תגובות:

פרסום תגובה