בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שבת, 8 בספטמבר 2012

כל הדרכים המומלצות לחיפוש עבודה


לא פשוט למצוא היום עבודה, כשמפעם לפעם עדים אנו לנתונים הרבה יותר מדאיגים בהקשר של נתוני התעסוקה במשק. בהתאם לכך, הופכת התחרות על כל משרה פנויה לקשה הרבה יותר, כשדורשת מכל מועמד להתאמץ במיוחד על מנת ליצור את הרושם הראשוני הטוב ביותר בעיניו של אותו מעסיק. לשם כך, נדרש קודם כל לפנות לכתיבת קורות חיים בצורה כמה שיותר מקצועית, כשמדובר על כזו שתגדיל באופן משמעותי את סיכויי ההתמודדות שלנו על כל משרה בה אנו מעוניינים. לאחר כתיבת קורות חיים ברמה גבוהה, ניתן לפנות לכמה דרכים נפוצות לחיפוש אחר עבודה, המספקות את ההכוונה המקצועית הדרושה על מנת להגיע בסופו של דבר להתמודדות ראויה על המשרות הרלוונטיות מבחינת כל אחד. 

פנייה לשירותיה של לשכת התעסוקה הקרובה

הדרך הישנה והמוכרת לחיפוש אחר עבודה, נמצאת בפנייה לקבלת שירותי הכוון תעסוקתי שמציעה המדינה. מדובר כאן כמובן בפנייה לאותה לשכת תעסוקה הממוקמת בקרבת המגורים, כשמלבד חתימה על טפסי אבטלה, מציעה לכל אזרח הפונה לקבלת שירותיה, את האפשרות להתמודד על מספר גדול של משרות בהתאם לכישוריו המקצועיים. בהתאם לכך, במידה וברשותכם ידע וכישורים בתחום ההייטק למשל, בנוסף כמובן לקורות חיים המציגים זאת בצורה ברורה, תפנה אתכם אותה לשכת תעסוקה להתמודד על מספר משרות פנויות בתחום, כשתוכלו להתקרב צעד משמעותי לעבר מציאת עבודה הייטק.  

פנייה לחברות מובילות בתחום ההשמה

הדרך הטובה ביותר כיום למציאת מקום עבודה, הינה באמצעות פנייה לחברות מובילות בתחום ההשמה. מדובר בחברות המספקות אף הן שירותי הכוון תעסוקתי, כשהיקף השירות שמעניקות רחב הרבה יותר מזה הניתן בכל לשכת תעסוקה שמפעילה המדינה. כל חברה גדולה בתחום ההשמה, תעניק לכם שירות מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך, שיתבטא בין היתר מהכוונה נכונה וסיוע בעת כתיבת קורות חיים, דרך הפצת קורות החיים לכל גורמי התעסוקה הרלוונטיים, ועד לטיפים להתנהלות נכונה במהלך ראיון עבודה.

חיפוש עצמאי של עבודה

לכל מי שאינו מעוניין להיעזר בשירותי הכוון תעסוקתיים כלשהם, יכול לפנות לחיפוש עצמאי של עבודה. חיפוש כזה מתאפשר כיום כמעט בכל אמצעי המדיה השונים, בעיקר דרך מודעות הדרושים המפורסמות בעיתונים ובאינטרנט. בהתאם לכך, במידה ומחפשים אחר עבודה בהייטק, ניתן לעשות זאת באופן פשוט דרך הקשת הערך ״דרושים הייטק״ באחד ממנועי החיפוש המובילים ברשת, או לחילופין לאתר את המודעות הרלוונטיות במוספי הדרושים השונים בעיתונים.
              
למרות הקושי הניכר כיום במציאת מקום עבודה, ניתן בסופו של דבר להצליח במשימה, זאת כמובן על ידי התמדה ומיצוי מלא של כל הדרכים הנפוצות לשם כך. גם בנושא של כתיבת קורות חיים ניתן לקבל כיום סיוע והכוונה מקצועית, שיובילו אתכם ליצירת מסמך    קריא ומנוסח ברמה גבוהה, שירשים את רוב המעסיקים שיגיע לידיהן. כמו כן, גם אם התחלתם כבר להתייאש מן החיפוש המייגע אחר מקום עבודה, אל תרפו במאמצים ופנו לשירותי הכוון תעסוקתי, המוצעים כים במסגרתה של כל לשכת תעסוקה שמפעילים מוסדות המדינה, בנוסף כמובן לחברות הרבות הפועלות בתחום ההשמה. 

אין תגובות:

פרסום תגובה