בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שישי, 28 בספטמבר 2012

בעלי מקצוע לכל דבר


זה כבר ידוע, שאנו צריכים אנשי מקצוע לכל דבר בחיינו. אם בעבר היינו אלו שמטפלים בילדים שלנו – כיום יש מטפלות עבור זה. אם בעבר אנו ניהלנו את משק הבית – היום יש יועצים עבור זה. אם אנו הכנו את האוכל בעבר – כיום יש אנשי קייטרינג ומסעדות עבור זה. יותר ויותר מדברי היום יום שלנו עוברים לאנשי מקצוע. אנשי המקצוע לוקחים את ההחלטות המקצועיות ומורידים מאיתנו נוטלים שאנו מעוניינים להסיר מפאת חוסר ידע או חוסר זמן לטיפול.


אנשי המקצוע משמם הם, הם אנשים מקצועיים אשר עברו הכשרה או בעלי ניסיון רב בתחום המבוקש. אנו נהנים לעבוד עם אנשי מקצוע משום שאנו מנצלים את הידע שלהם והניסיון שלהם בתחום לצרכינו האישיים, ולהגשמת היעדים והמטרות שלנו. בין אם מדובר ביועץ או בין אם מדובר באיש עבודת ידיים, אנו צריכים את עזרתו. מהו הדבר הראשון אשר אנו שואלים איש מקצוע כאשר אנו רוצים להעסיקו? האם מדובר בהצגת תעודת הסמכה? האם מדובר בשאלה על ניסיון קודם? עבודות קודמות? או בכלל פרטים אישיים אודותיו? כל השאלות הללו תלויות בדבר אחד – מהו התחום המבוקש. בהתאם לתחום המבוקש של איש מקצוע, נשאל את השאלות הנכונות. כאשר מגיע אלינו הבית איש מקצוע להתקין חלון בלגי חדש, לא נשאל אותו אודות פרטיו האישיים אלא נשאל דברים אחרים, דברים כגון: עבודות קודמות, ניסיון קודם, מידע על העסק או החברה, מידע על תהליך הייצור ותהליך השירות ועוד.


כאשר אנו מדברים על אנשי מקצוע בתחום עיצוב הבית, הדבר מתחלק לאנשי מקצוע רבים אשר עובדים לפי תחומים ותתי תחומים. אנו צריכים אנשי עיצוב פנים, סיידים, מעצבי רהיטים (חנויות רהיטים), מעצבי דלתות, מעצבי חלונות (חלון בלגי, חלון אלומיניום ועוד), קיימים עוד מספר רב של אנשי מקצוע רק בתחום הספציפי הזה. משום שהשלב של תהליך עיצוב הבית הינו תהליך יקר ביותר, אנו דואגים בשבע עניים בנושא של לקיחת אנשי מקצוע לכל חלק של עיצוב הבית. אין מדובר כמו באנשי מקצוע בתחום הפיננסי או בתחום הרכב, פה אנו צריכים אנשי מקצוע שגם אנו מבינים מעט בתחום שהם מבצעים (אנו יודעים מה צריך להיות בצורה המוגמרת של השירות). בתור ישראלים אנו לא מכניסים כל אחד אשר מציע לנו שירות בין אם מדובר בעיצוב של חלון בלגי ובין מדובר בדלת זכוכית בטיחותית לכניסה לבית. אנו מבצעים מחקרי שוק מעמיקים על מנת שנוכל להשיג את איש המקצוע הטוב ביותר, תחת הסכום ההגיוני ביותר (בשאיפה לנמוך ביותר) ותוך נתינת השירות המעולה ביותר שאין לו תחרות. לעיתים, ישראלים רבים "נופלים" עקב כך שלא ביצעו ביקורת מעמיקה בתחום של נותני השירות, אך אין מה לעשות – לא כולם מסוגלים לבצע ביקורות מעמיקה לפני בחירת איש המקצוע המתאים.

אין תגובות:

פרסום תגובה