בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 9 בספטמבר 2012

תיקון מקרר או רכישת חדש מה כדאי


גם המקרר שלכם כמכשיר מכאני, עלול מידי פעם להתקלקל. יכול להיות שזה מקרר ישן יחסית, אבל זה יכול לקרות גם למקררים חדשים, ואז נשאלת השאלה: תיקון מקרר או רכישת מקרר חדש מה כדאי? לעיתים מדובר על תיקונים שאינם מצריכים הוצאה כספית גדולה מידיי, ואז וודאי אין שום עילה לרכוש מקרר חדש שעולה אלפי שקלים.


איך יודעים מה לעשות?הצעד הראשון והכי חשוב, הוא להזמין טכנאי מקררים אמין. טכנאי בעל המלצות ששמעתם עליו מחברים או מכרים. עוד דרך למצוא טכנאי אמין, היא באמצעות רשת האינטרנט. ישנם אתרים הכוללים רשימה מכובדת של טכנאים ועובדים במקצועות רבים אחרים, כאשר לגולשים ישנה אפשרות לדרג אותם ולהעביר עליהם ביקורת ולדרג אותם עם נקודות. טכנאי שאיננו ישר יכול לטעון טענות שונות, בשעה שעליכם להחליף רק את גוף החימום, הוא יטען שהמדחס שלכם הלך.
חשוב עוד לדעת, שדווקא המקררים הישנים הם עמידים וחזקים יותר, הם נבנו מחומרים חזקים וטובים יותר, ולעיתים בהחלט משתלם לתקן אותם ולא לקנות מקרר חדש. כאשר מדובר על תקלות רציניות ומהותיות, בהחלט מומלץ לרכוש מקרר חדש. במקרים הללו, התיקון יעלה לכם כמעט כמו מקרר חדש, ולכן העניין איננו משתלם, בכול דרך שתסתכלו על כך.


קלקול מכשירים חשמליים בביתבביתנו ישנם הרבה מאוד מכשירים חשמליים. חלקם זולים למדיי, ולכן כאשר הם מתקלקלים, לא מומלץ לתקן אותם, אלא לרכוש חדשים. לרוב מדובר על טוסטר אובן, מיקרוגל ואפילו טלוויזיות אשר מחיריהן כיום זול יחסית, אבל, כאשר מדובר על מקררים, ההוצאה היא גבוהה מאוד. בין כול המכשירים החשמליים, המקרר הוא המכשיר החשוב ביותר, פשוט לא ניתן להסתדר בלעדיו.
לא רצוי לקרוא לטכנאי מקררים מבלי לצבור ידע מקדים על המקרר. למקרר מערכת קירור אשר מורכבת מצינורות, אותם מקרר הגז. האוויר מתקרר ומוזרם בצינורת הוא זה שמקרר את תא ההקפאה. הרבה מאוד מהתקלות נובעות מחוסר גז כאשר ישנה הצטברות קרח, זו מונעת מעבר של אוויר. במקרים הללו בהחלט מומלץ לתקן, מדובר על הוצאה של כמה מאות שקלים.


רכישת מקרר חדשרק אם המקרר שלכם שבק חיים או שמדובר על בעיה אקוטית, לא תהיה ברירה אלא לרכוש מקרר חדש. מומלץ לא להתפתות לרכוש מקרר מחברה עלומת שם, או מקרר שיהיה עליכם להפשירו מידי פעם. אלא להשקיע במקרר, ולרכוש מכשיר עם אחריות להרבה מאוד שנים. ככלל, מדחס מקולקל או דליפה חוזרת ונשנית של גז, מצביעים על בעיה אקוטית, ואז לא משתלם לתקן את המקרר, אלא לרכוש מקרר חדש.
תוכלו ברשת האינטרנט לחפש הן טכנאים והן חנויות המוכרות מקררים. על מנת לרכוש מקרר במחיר סביר, מומלץ לבצע השוואת מחירים, ישנם מקררים זהים אשר הפערים בין החנויות יכולים להיות מאוד משמעותיים.

אין תגובות:

פרסום תגובה