בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 18 בדצמבר 2012

למה חשוב לעבוד עם סוכן נדל"ן מורשה?


עלות המחייה בישראל עולה משנה לשנה, על כך אין ויכוח. כתוצאה מכך, תושבים רבים לא מצליחים לגייס את סכום הכסף שנדרש לצורך רכישת דירה ובמקום זה שוכרים דירה. מדובר לא רק על זוגות צעירים כי אם גם על משפחות עם ילדים. לא פשוט למצוא דירה להשכרה שתענה על הצרכים שלכם. כיום מדובר על שוק תוסס ורווי בו התחרות רבה מאוד ועל כן מחירי דירות יכולים להיות גבוהים מאוד בצורה לא פרופורציונאלית. חיפוש דירה באופן עצמאי יכול להיות תהליך ארוך ומייגע ועל כן אנחנו ממליצים לכם לעבוד אך ורק מול איש מקצוע, כלומר מול סוכן נדל"ן מורשה בלבד.


דירה להשכרה על קצה המזלג


ישנם יתרונות לא מעטים בבחירה בצורת החיים הו של דירה להשכרה. בניגוד לרכישת דירה שזהו צעד גדול, מחייב ויש שיאמרו אף חונק, דירה להשכרה היא נכס שאינו נמצא בבעלותכם עם כל המשתמע מכך. זה אומר שאתם יכולים מדי שנה לעבור למקום אחר, ז אומר שאתם לא חייבים לקחת החלטות בכובד ראש וזה אומר שאינכם מחויבים באופן טוטאלי למקום אחד. הדבר מאפשר דינמיות בחיים וחופש שאין להשיג כאשר רוכשים דירה. עם זאת, כפי שציינו, לא מדובר על עניין של מה בכך. במיוחד לא כאשר מחפשים דירה להשכרה באופן עצמאי.


במה כרוך חיפוש דירה להשכרה?ובכן, רוב הסיכויים שאתם כבר יודעים באיזה אזור אתם מחפשים דירה להשכרה. בנוסף לכך טווח המחירים שאתם יכולים להרשות לעצמכם כבר די ברור ומוסכם. כעת כל שנותר לכם הוא לחפש. ישנן שתי אפשרויות שעומדות בפניכם – חיפוש עצמאי או חיפוש בעזרת סוכן נדל"ן מורשה. חיפוש עצמאי הוא תהליך מתיש מאוד. במהלכו אתם תאלצו להתחרות עם עוד אלפי מחפשי דירות עצמאיים, לאתר את הדירות בעצמכם ובאופן כללי להשקיע זמן רב מאוד בחיפושים קדחתניים ברשת, בעיתונים וכיו"ב. סוכן נדל"ן מורשה יכול לחסוך לכם לא מעט זמן, לרכז עבורכם את כל ההצעות שרלוונטיות עבורכם ולתווך ביניכם לבעלי הדירה.


איך אתם נראים?כיום בעלי הדירות בודקים היטב בציציות של כל מי שמגיע ומתעניין בנוגע להשכרת הדירה שלהם. ישנו הבדל עצום בין סוכן נדל"ן מורשה שמתקשר עבורכם עם בעלי הדירה לבין מצב בו אתם מגיעים בעצמכם. תקשורת שמבוצעת דרך סוכן היא תקשורת מכבדת יותר, בטוחה יותר ובאופן כללי הסיכויים שלכם לזכות בדירה יעלו. מעבר לכל זה, סוכן נדל"ן מורשה מכיר טוב מאוד את השטח והוא יוכל לייעץ לכם מראש היכן כדאי לכם לגור בהתאם למחירים ולספק לכם מידע שלכם ייקח זמן רב לאסוף. סוכן נדל"ן הוא בדיוק האדם שמפריד אתכם מבזבוז זמן נוראי. קחו זאת לתשומת לבכם במידה ואתם מחפשים דירה להשכרה בכל מקום שהוא בארץ. בהצלחה. 

אין תגובות:

פרסום תגובה