בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שבת, 22 בדצמבר 2012

בית דפוס לכל מטרה


אולי לא יצא לכם ממש לחשוב על זה , אבל בתי דפוס הינם חלק מהנוף של כולנו כבר שנים רבות.
האם ידעתם כי הספר הראשון אשר הודפס בעזרת מכונת דפוס הינו התנ"ך, בשפה הלטינית?
מאז מכונת הדפוס של גוטנברג ועד מכונות הדפוס הדיגיטליות של היום חלו תמורות רבות בתחום הדפוס. אומנם גוטנברג הצליח להביא את הספרים אל האנשים ונתן עוד סיבה למה כדאי ללמוד קרוא וכתוב עבור כל אלה שלא ידעו, אך בימים אלה עולם הדפוס מעניק הרבה הרבה יותר עבור קהל רב של אנשים, מסיבות שונות.

עבור הלקוח הפרטי


כולנו היינו שם.בצורה כזו או אחרת כולנו גם נהיה שם. בהכנות עבור החתונה, עוברים בין בית דפוס אחד לאחר ומחפשים אחר הזמנות לחתונה/לבר מצווה/לברית שיהיו גם במסגרת התקציב שלנו לחתונה וגם יהיו עם עיצוב שהולם את האירוע ואת האופי שלו. בתי דפוס רבים מבינים כי ישנה רווחיות רבה מן הלקוחות בשוק הפרטי , והריבוי של השמחות מביא כמה שיותר פוטנציאל לעבודה במהלך כל עונות השנה, ובפרט בעונת הקיץ, בה בוחרים זוגות רבים להתחתן.

רוב בתי הדפוס עובדים כיום בצורה ממוחשבת, דבר המאפשר ביצוע של הזמנות גדולות וקטנות גם יחד, וכן את הזמן הקצר שלוקח לבצע את ההזמנה. חלק מבתי הדפוס מאפשרים לבחור דרך אתר האינטרנט של החברה לבחור מבין מגוון של עיצובים את עיצוב ההזמנה שרלבנטית לאירוע ולהזמין דרך האתר את ההזמנות לאירוע מבלי לצאת מהבית בכלל. אפשרות זו קוסמת לאנשים רבים אשר באופן זה בוחרים את בית הדפוס עבור ביצוע ההזמנה.

עבור הלקוח העסקי


בתי דפוס משמשים את בתי העסק בתחומים השונים בצורות רבות. חלק מבתי העסק מזמינים עלונים אשר מזמינים את הלקוחות לאירוע חגיגי של פתיחה מחודשת או למבצע מיוחד שמיועד למשוך לקוחות לבית העסק. ישנה הזמנה של כרטיסי ביקור לעובדים של חברות אשר מייצגים אותם ואת תפקידם בחברה יחד עם פרטי התקשרות בצורה מעוצבת שפונה לפלח שוק ספציפי. חלק אחר אולי יזדקק להזמנה של מעטפות עם הלוגו של החברה עבור משלוח של מכתבים רשמיים, יש לעיתים קרובות צורך של הדפסת פנקסי חשבוניות, ייצור חותמות ועוד... בתי עסק רבים צורכים את השירותים הרבים אשר מוצעים על ידי בתי הדפוס באופן חוזר ונשנה. מוצרים רבים מסייעים להתנהלות השוטפת בחברה וכן בתור אמצעים שיווקיים עבור החברה.

לסיכום


מאז שהוקם בית הדפוס הראשון ועד לעבודה של בתי הדפוס כיום, ניתן לומר הם כבשו את חיינו בסערה ויחד עם הטכנולוגיות הממוחשבות , לא נראה כי בתי הדפוס ייעלמו, אלא ההפך , הם רק הולכים וצוברים פופולאריות ככל שהזמן עובר.

אין תגובות:

פרסום תגובה