בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום ראשון, 23 בדצמבר 2012

שירות למעליות


רוצים להגיע הביתה אחרי יום ארוך בו הלכתם לעבודה והספקתם גם לעשות כמה סידורים אחרונים? הדבר האחרון בו תרצו להיתקל הינו שלט על גבי המעלית אשר מודיע כי המעלית אינה עובדת. דבר זה יכול להיות לא נוח במיוחד כאשר אתם מגיעים עם ידיים מלאות בשקיות של קניות או שאתם פשוט גרים בקומה האחרונה. מעליות הינן דבר הכרחי בכל בית שהינו מעל קומה אחת, לשם הנוחיות היומיומית של כל מי שגר באותו בניין, אם מדובר בזוג צעיר שצריך לעלות עם עגלה ותינוק, או בזוג קשישים אשר העלייה במדרגות הינה קשה מדי עבורם.

מעלית תקינה


החשיבות של שמירה על המעלית שנמצאת בבניין מגורים או בבניין עסקי פעילה הינה גבוהה ביותר.
מעלית תקולה משבשת את כל סדר היום ויכולה להוריד את איכות החיים במאוד, כאשר כל ירידה או עליה במדרגות הבניין יכולה להיות ארוכה, בפרט כאשר מדובר בבניינים של רבי קומות, בנייה שהינה מאוד רווחת בפרויקטים רבים שנבנים כיום עבור המגזר העסקי וכן עבור המגזר הפרטי.

חברת שירות למעליות


על מנת לשמור על המעליות תקינות חשוב לדאוג כי יחד עם השירות הכולל אשר ניתן עבור התשלום לוועד הבית, תהיה גם חברה אשר תספק שירות קבוע למעליות שנמצאות בבניין. חברת שירות למעליות דואגת לבצע תחזוקה שוטפת של המעליות בבניין ודבר זה כולל גם ביצוע של ביקורת מידי שישה חודשים , בה נבדקת תקינות המעליות על מנת לשלול תקלות בשל בלאי של חלקים.

חברת שירות למעליות תעמיד אנשים אשר מוסמכים לטפל בתקלות במעליות בכל רגע נתון במהלך כל שעות היממה, בכל ימות השנה. בנוסף, בכל חברה כזו צריך להיות אדם נוסף אשר יכול להחליף את איש השירות במידה הוא לא יכול לגשת לבניין בו קיימת קריאת שירות. הזמינות הזו הינה חשובה מאוד כדי שיהיה מענה מהיר עבור כל קריאת שירות , והאנשים אשר מבצעים שימוש במעלית יוכלו להגיע אל הקומה המבוקשת ללא צורך להשתמש במדרגות הבניין.

חברה אמינה תהיה בעלת רישיון להפעיל שירות למעליות וצריכה לעמוד בהתניות ספציפיות לתחום זה. חברת שירות מקצועית תבצע שימוש רק בחלפים מקוריים כאשר היא מבצעת תיקון של מעלית, או שימוש בחלפים אשר הינם שווי ערך לחלקים המקוריים אותם היא החליפה.

לסיכום


ניתן לומר כי ברגע בו עברה הבנייה לבנייה לגובה, עלה הצורך הברור לשימוש במעלית שמקלה על ההגעה מקומה אחת לאחרת. בנוסף, כאשר נוצרה התלות בשימוש במעלית בבניינים גבוהים, כך נולד גם הצורך בתחזוקה קבועה ושוטפת של המעליות לשם שימור האפשרות להגיע לכל קומה בצורה מהירה ונוחה. חברת שירות למעליות מספקת בצורה טובה את שימור השימוש במעלית ולפיכך חשוב כי בכל בניין בו מותקנת מעלית תהיה גם חברת שירות שתתחזק אותה.

אין תגובות:

פרסום תגובה