בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 25 בדצמבר 2012

איך בוחרים בעלי מקצוע טובים?


רבים מכם נתקלו בוודאי בסיטואציה שבה צריך אינסטלטור, לפעמים אפילו בדחיפות, או חשמלאי, או בעלי מקצוע אחרים מכל סוג שהוא. באותו רגע, אם לא התכוננו מראש לאפשרות הזאת, פותחים דפי זהב, בימינו כבר באינטרנט ודי מהמרים- העיקר שיבוא כבר מישהו לתקן את הבעיה ולסדר אותה. לחלקכם יש גם בטח מגנטים אותם בעלי מקצוע מחלקים ושמים מדי פעם על הדלת. אז כדאי לעשות אחרת.


בהחלט כדאי להתכונן לסיטואציה כזאת מראש ולדאוג שיהיה לכם אינסטלטור שאתם יודעים שהוא בסדר, שלא עסוק מדי ושיוכל להגיע אליכם בכל יום כמעט על לוח השנה, כמובן חוץ מחגים או שבתות בהם לא תהיה לכם ברירה אלא להמר ולהזמין מישהו ממוקד חירום וזה בטח גם יעלה "קצת" יותר.. לגבי בעלי מקצוע בימים רגילים, קודם כל שאלו אנשים שאתם מכירים. המלצה היא הדרך הטובה ביותר להשיג בעלי מקצוע טובים. נכון שלא בראש שלנו להתחיל לשאול ויום ממוצע על לוח שנה עובר במהירות עם הרבה מטלות, אבל כדאי. לפעמים אפשר גם לראות שמשהו בבית הולך להתקלקל. כדאי לחפש בעל מקצוע כבר באותו רגע. אפשר לראות האם השירותים או הכיור מתחילים כבר להסתם.


ניתן גם להיות עירניים ולהתחיל לטפל בתקלה לבד כאשר היא עדיין לא אקוטית וצריך כבר לקרוא לבעל המקצוע דחוף. ישנם חומרים למשל לפתיחת סתימות שיכולים לעזור כאשר הסתימה עדיין נמצאת בתחילתה והשירותים או הכיור עדיין לא עולים על גדותיהם. נסו קודם לקנות חומר מתאים- זה בכל זאת זול יותר מלקרוא לבעלי מקצוע שיטפלו בתקלה. יתכן מאוד שזה יעזור ותוכלו לחסוך לכם.


בכל מקרה שאלו חברים. מאוד חשוב להשיג בעלי מקצוע ישרים. כולנו רואים בתכנית "יצאת צדיק" מספיק בעלי מקצוע שלא יוצאים צדיקים ועם כל הנחמדות שלהם הם בסופו של דבר לא בהכרח מדווחים על הבעיה הנכונה ועושים מזבוב פיל וכך גם התשלום יוצא. חבל. שאלו חברים כי אם הם נכוו מבעל מקצוע מסויים מן הסתם לא תקבלו עליו המלצה.


כמובן שאם אין לכם המלצה תוכלו לבדוק לפי קריטריונים נוספים כמו וותק של בעל המקצוע, מחיר שהוא לוקח, האם הוא קרוב אליכם, ובכלל איך הוא נשמע לכם. לפי טון דיבור, והאם יש כימיה מסויימת בטלפון גם אפשר לדעת. אדם שנשמע קר מדי או מדבר אליכם בחוסר סבלנות- לא כדאי לקחת. עם זאת, בעלי מקצוע שמדברים בנחמדות יתר, זה גם נשמע חשוד. הכי טוב הוא בעל מקצוע שנשמע אדיב אך ענייני ולא מתחיל כבר להיות החבר הכי טוב שלכם- אדם כזה הוא כנראה לא עסוק מספיק ויתכן שגם לא מקצועי מספיק.

אז רגע לפני שאתם צריכים בעל מקצוע דחוף עשו כמה בירורים ותהיו מוכנים לשעת חירום. בהצלחה.

אין תגובות:

פרסום תגובה