בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שני, 4 במרץ 2013

המלצות מדוע כדאי לשכור את שירותיו של עו''ד גירושין

גירושין הינה תופעה שהפכה להיות די מצויה במחוזותינו בשנים האחרונות, מבחינה סטטיסטית, כ – 40.000 זוגות מתחתנים בשנה ו – 11.000 מתגרשים, בקרב הציבור היהודי עומד היחס בין נישואים לגירושין על שליש ותוך שלושים שנה עלה היחס שבין נישואים לגירושין פי שלשה. נישואים יכולים להיות עניין מורכב ויש פעמים שנתקלים בבעיות כבדות ואז חיי הנישואין עולים על שרטון, לכן כדי לטפל במצב ולהשכין שלום בין הצדדים כדאי לפנות לייעוץ זוגי שפעמים רבות הצליח לפשר בין בני הזוג ולהעלות אותם על המסלול הנכון אך יש מקרים חמורים יותר שבלית ברירה מביאים את בני הזוג להתגרש כמו מקרים של אלימות קשה ועוד.

מדוע כדאי להיעזר בשירותיו של עו''ד גירושין?


גירושין הינו נושא חוקי מאד מורכב המצריך התערבות של עו''ד גירושין אשר בקי היטב בכל החוקים והכללים הנוגעים לתחום זה של הגירושין, כאשר פונים לעורך דין שהוא חסר ידיעה בתחום, זה יכול לגרום לנזק בלתי הפיך ולכן צריך להיעזר בעורך דין העוסק בנשוא זה על מנת לקבל הדרכה נכונה ולעבור את התהליך במינימום נזקים עד כמה שניתן. עורךדין גירושין הינו איש המקצוע אשר יכול לסייע לבני הזוג  להגיע לסיכום של הדברים החשובים כמו: ילדים, רכוש משותף, מזונות ועוד. לרוב אצל הזוג שמתגרש התקשורת בניהם מאד מצומצמת ויש להם משקעים רבים וכיוון שכך הם לא יכולים להסתדר בכוחות עצמם, עורכי דין גירושין מומחים בעלי ניסיון בתחום  ידעו לגשר בין הפערים ולהגיע להסדרים שיהיו מקובלים על בני הזוג. ברוב הפעמים, כל אחד מבני הזוג לוקח עו''ד אחר לעינייני גירושין ובכך הם מאפשרים לו לנהל בשבילם את התהליך.

באילו נושאים עוסק עו''ד גירושין?


עו''ד גירושין עוסק בנושאים רבים בניהם נושא המשמורת על הילדים, הסדרי ראיה, נושא המזונות, חלוקת הרכוש המשותף בצורה הוגנת – החוק קובע כי רכוש שהיה לאחד מבני הזוג לפני הנישואין יישאר בידו ורכוש שהתווסף במשך הנישואין יתחלק שווה בשווה ולאחר ששני הצדדים מסכימים על כל תנאי ההסכם, ההסכם מובא לאישור בפני בית המשפט למשפחה ואחר כך עורכים גירושין רשמיים בפני בית דין רבני.

כמו כן, עורך דין לענייני גירושין, יכול לספק ללקוחות מידע ואינפורמציה על התנהלות מול גופי דת כמו רבנות ובית דין רבני, הרבנות הינה המוסד הרשמי שבו נרשמים לנישואין ובית דין הרבני הוא המוסד שמטפל בגירושין, וכאשר אחד מבין בני הזוג מסרב ולא מסכים להתגרש, עלולה להיווצר בעיה ולכן במקרים כמו אלה, התייעצות עם עו''ד גירושין תספק את המידע הנכון והיעיל לצורך הגשת תביעה תקינה.

בכל מקרה, כדאי לסיים את תהליך הגירושין ברוח טובה ולא במריבות סוערות העלולים לגרום להצטברות משקעים אצל שני בני הזוג, הגירושין הם אקט פורמלי שמסיים את הנישואין וכמו שמתחילים  את חיי הנישואין בשמחה ובאושר כדאי גם לסיים אותם בצורה נעימה.

אין תגובות:

פרסום תגובה