בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 20 במרץ 2013

דיג'יי לכל אירוע

אם היינו אומרים לכם כי קיים דיג'יי המתאים לכל אירוע האם הייתם אומרים כי אנו מגזימים? תהיו בטוחים שלא!

קיימים סוגים שונים של תקליטנים וכל אחד מהם מתאים לסוג מסוים של אירוע. זוהי הסיבה שבחירת דיג'יי לאירוע צריכה להיעשות לאחר עבודת הכנה מקדימה ומקיפה. עבודת הכנה תמיד תכלול אפיון של האירוע  ובדיקה באשר לניסיון של הדיג'יי, המקצועיות שלו והתאמתו לאותו אירוע.

בחירת דיג'יי לאירוע שלכם


בחירה של תקליטן לאירוע תמיד תכלול המלצות, בדיקת הניסיון של התקליטן ופגישה אישית איתו. ניתן לבחור תקליטן על פי המלצות של חברים או על ידי כניסה אל אתר אינטרנט של חברת תקליטנים אשר מתחייבת לספק תקליטן בעל ניסיון המתאים לסוג האירוע אותו אתם מתכננים לערוך. לאחר שבחרתם במספר תקליטנים חשוב להיפגש איתם פנים מול פנים. בשום פנים ואופן אין לסגור את כל העניינים בטלפון, שכן מה שמתאים לחבריכם לא תמיד מתאים לכם. קבעו פגישה בה תשמעו על הניסיון של התקליטן באירועים הדומים לשלכם, תדברו על הציפיות שלכם מהאירוע, קהל המוזמנים ומה לדעתו סגנונות המוזיקה המתאימים ביותר לאירוע. בצורה זו תוכלו להיות בטוחים כי אתם מסכימים על סגנונות דומים וכי התקליטן אכן מתאים לכם.

בוחרים דיג'יי במחיר המתאים


חשוב להחליט מראש מהו התקציב הקיים ברשותכם ובהתאם לבחור את התקליטן או ההרכב בו אתם מעוניינים. חשוב לדעת כי פעמים רבות על מנת שהאירוע יהיה מוצלח התקליטן מביא איתו עוזר וחשוב לברר האם זה משפיע על התעריף והאם יש אפשרות לתקליטן ללא עוזרים במחירים נוחים יותר. בנוסף, יש אפשרות של שני דיג'יים או הרכב מוזיקלי שונה. התקציב תמיד חייב להנחות אתכם וחשוב מאוד שתוודאו בצורה מוחלטת אם אותו תקליטן יספק לכם את כל מה שאתם צריכים תמורת אותו מחיר סופי שסוכם. דבר זה יכלול מערכת הגברה, מיקסרים וציוד אותו יביא הדיג'יי (ישנם תקליטנים אשר מתבססים על הציוד של המקום). במקרה בו התקליטן החליט להשתמש בציוד של המקום בקשו ממנו לוודא מראש כי הציוד תקין וזאת על מנת למנוע מצב לא נעים בו תגלו כי המוזיקה מלווה בחריקות בעת האירוע וזאת משום מערכת ישנה.

לסיכום, הבחירה בדיג'יי בעל ניסיון באותו סוג של אירועים כמו האירוע אותו אתם מתכננים לארגן, תבטיח לכם כי מדובר באיש מקצוע אשר מכיר את סוג האירוע, הפרופיל הכללי של קהל היעד, רשימת השמעה של שירים המתאימים לאירוע ורשימה של שירים המיועדים לפעילויות מיוחדות בעת האירוע. בחירה נכונה תוביל אתכם לאירוע שמח אשר יוגדר בעיני האורחים שלכם כאירוע מוצלח ביותר.

אין תגובות:

פרסום תגובה