בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 20 במרץ 2013

אפשרויות טיפול קוסמטיות מקצועיות לשיניים

רופא השיניים שלכם יכול לבצע מגוון רחב של פרוצדורות על מנת לשפר את החיוך שלכם. בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים כיום קיימות טכניקות וטכנולוגיות חדשניות, ואפשרויות רבות לטיפול בכל סוגי בעיות השיניים (כמו, חוסר שיניים שנובע מריקבון העששת ומחלות חניכיים, שיניים סדוקות ומעוותות, בעיות במנשך ושיניים עקומות).

היום יכול רופא השיניים לעצב מחדש את השיניים שלכם ולשחזר באופן מוחלט גם באמצעות יישור שיניים שקוף את כל השיניים הבעייתיות. שיפורים אלה הם לא תמיד רק קוסמטיים אלא משלבים טיפולים קוסמטייםיחד עם טיפולי שיניים שונים שנותנים מענה למרבית הבעיות בחלל הפה.

חיוך הוא אחד הדברים הראשונים שמושך את תשומת ליבנו אצל בני אדם אחרים. כאשר לאדם יש חיוך רחב עם פה מלא שניים לבנות, הדבר מוכיח שהוא מאושר ובטוח בעצמו. לעומת זאת, שיניים שאינן מושלמות, יכולות להרתיע אדם מלחייך ולפגוע בביטחונו העצמי.

אנשים עלולים לחשוב שטיפולי השיניים הקוסמטיים יקרים מידי ולכן כדאי לדלג על הוצאה יקרה זו. אבלהאמת היא שמחיריהם של טיפולי השינייםהקוסמטיים ירדו מאד בשנים האחרונות, ואנשים רבים יותר באוכלוסיה יכולים לממן טיפולים אלה.אגב, יש אפשרות לקבל טיפול זול יותר במסגרת קופות החולים שמשתתפות בחלק גבוה יחסית של ההוצאה, תלוי בביטוח המשלים שלכם.
כתרים ויישור שיניים
אחת האפשרויות הקוסמטיות הפופולאריות ביותר היאציפויהחרסינה. טיפולים אלה יכולים להפוך שיניים עקומות לשיניים ישרות ויפות, לעזור ולתקן שיניים שהרווח ביניהן גדול, ושיניים שהן שבורות או דהויות. אחד היתרונות הגדולים של ציפוי החרסינה הוא שצבע החרסינה קרוב לצבע השן הטבעית.הציפויים עשויים מתבנית שנלקחת מהשניים עצמן. יתרון נוסף שיש לציפוי החרסינה הוא עמידותו בפני כתמים.
כתרים מיועדים בין היתר לכסות ולהסתיר שיניים בעייתיות ולהחזיר את המראה והצורה הטבעיים שלהן. בשל עלותם הגבוהה של הכתרים משתמשים בפתרון זה רק במקרים שבהם טיפולי שיניים אחרים אינם אפקטיביים. מבין כל טיפולי השיניים הקוסמטיים האחרים, הכתרים הם בעליתוחלת החיים הארוכה ביותר. אולם כאמור הם יקרים ודורשים זמן טיפול ארוך.
יישור שיניים שקוף הוא פתרון פופולארי אחר בתחום רפואת השיניים הקוסמטית. יישור שכזה הוא אופציה נהדרת עבור אנשים מבוגרים שמעוניינים ביישור השיניים שלהם, אבל נבוכים ונרתעים מלהרכיב פלטות מתכתיות רגילות שמאד בולטות לעין.
הלבנת שיניים
טיפול נוסף שמציעה רפואת השיניים הקוסמטית היא הלבנת שיניים. המזון והמשקאות שבני האדם צורכים מכילים רכיבי צבע שמכתימים את השיניים, בדרך כלל בצבע צהוב כהה. הלבנת שיניים אצל רופא השיניים תחזיר לשיניים את צבען הלבן הבוהק.חשוב לדעת שתוצאות ההלבנה הן מידיות.
רבים שואלים באיזו טכניקה, מתוך אלה הקיימות, עדיף לבחור. ובכן, התשובה לכך תינתן אך ורק על ידי רופא השיניים. החלטתו תיקח בחשבון, בין היתר, את מצבם הבריאותי של השיניים ואת הבריאות הכללית של המטופל.
המאמר נכתב באדיבות מרפאת דה-סמייל

אין תגובות:

פרסום תגובה