בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום שלישי, 23 באפריל 2013

10 סיבות לעשות אירוע באורבן אירועים


ההחלטה על הפקת אירוע היא ככל הנראה משמחת, אך גוררת עמה עוד פרוצדורות ארוכות של בחירת אולם אירועים, תקליטן, קייטרינג ועוד. כיום, לא צריך להתאמץ יותר מדיי וליהנות מכל האפשרויות במקום אחד ואיכותי במיוחד.

מיקום

המיקום של אולם אירועים צריך להיות לא רק מיוחד ונעים, אלא גם מרכזי שיתאים לחברים שמגיעים מהדרום, המשפחה מהצפון ועוד מכרים שגרים במרכז. השרון, הוא ככל הנראה המקום המושלם להפקת אירוע שכזה, אשר משלב בין קרבה למרכז הארץ וכן גם מהווה קרקע מושלמת להקמת אולמות יפהפיים ונעימים. אורבן אירועים, אשר ממוקם בפולג, עונה על כל הקריטריונים.

אירועים פרטיים

לאלו אשר מתכננים אירוע פרטי, אורבן מתאים במיוחד. בין אם אלו מפיקי אירועים מנוסים או שמא זוג צעיר שמתכנן את האירוע הראשון שלו, אורבן נמצאים שם בשביל לסייע בהפקת האירוע בתוך האולם, בשילוב עם מאכלים, תקליטן ועוד.

אירועים עסקיים

בנוסף לאירועים הפרטיים הקלאסיים, מתרבים להם גם האירועים העסקיים המצריכים שימוש במצגות, הקמת במה, יצירת מקום לתקשורת בין כל הנוכחים ועוד.
באמצעות פגישה קצרה עם נציגי אורבן, אשר יקשיבו לכל הדרישות, ניתן להפיק אירוע שיעמוד בסטנדרטים גבוהים וישלב בין כל הציפיות.

אירועים גדולים וקטנים כאחד

עוד ייחוד מאחורי אורבן אירועים, טמון בעובדה כי הוא מתאים לאירועים גדולים במיוחד, עד 320 איש או אפילו לאירועים קטנים הרבה יותר.
כך למשל, גם אם מתכננים אירוע מצומצם לאנשי החברה או אפילו מסיבת יומולדת לסבא וסבתא, מתאפשרת הקמת אירוע קטן יותר שיתאים את עצמו לכמות האנשים.

תפריטים ומאכלים

בנוסף לאפשרות להפיק כל אירוע ומכל סוג, קיימת באורבן האפשרות להזמנת המאכלים לאירוע מהאולם עצמו. באופן הזה, אין צורך לפנות אל חברת קייטרינג חיצונית ולחפש רבות את האחת שמתאימה, אלא פשוט לקבוע פגישה, לצפות במנות, לטעום אותן ולהחליט לגבי המאכלים הטעימים והמתאימים לאירוע.

כל סגנון שרק רוצים

באורבן, מכירים את השאיפה של המארחים ליצירת אירוע שאינו דומה לכל אירוע אחר ולכן לאחר קביעת התאריך, ניתן לשבת לפגישות מסודרות, במהלכן כל פרט קטן יקבל חיים משלו לשם יצירת אווירה ייחודית שטרם נראתה באירועים אחרים. כך, ניתן להפיק חתונה קלאסית, אירוע חברה מכובד או אפילו מסיבת ריקודים של ממש.

עיצוב האולם

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, אורבן מסוגלים לייצר אווירה ייחודית בתוך דקות. באולם מותקנות מערכות תאורה מרהיבות, מסך להקרנת סרטים, שקופיות וכן גם מצגות עסקיות, הקמת במה, עמדות לתקליטן ועוד מגוון אפשרויות עיצוב שיביאו לידי ביטוי את שאיפות המארח.

תוספות ייחודיות

בנוסף לאפשרויות הקלאסיות שניתן להכניס בתוך האירוע הפרטי או העסקי, ניתן להשתמש באולם אורבן גם לשם יצירת אירוע ייחודי ומותאם אישית.
כך למשל, במידה ומחליטים להשיק מוצר חדש בחברה, לערוך מסיבת רווקים או אפילו כנס בנושא ספציפי, האולם יתאים ויעבור עיצוב בסטנדרטים גבוהים.

אנשי מקצוע

ביחד עם כל האפשרויות המגיעות בתוך האולם עצמו והקייטרינג שעובד בתוכו, ניתן לקבל המלצות ולברר על מגוון אנשי מקצוע שיגיעו ישירות אל האולם ויעבדו בו במהלך האירוע.
כך למשל, במידה ומעוניינים להוסיף מעצבת אירועים, להקה שתעמוד על הבמה או אפילו סדנא עבור כל המוזמנים, ניתן לעשות זאת וליהנות משילוב איכותי בין אנשי המקצוע לאולם.

יחס אישי

הדבר האחרון ואולי הכי חשוב אותו כדאי לדעת לפני שפונים אל אורבן, טמון ביחס האישי. בעלי האירוע שעובדים עם הצוות של אורבן, יודעים כי הם לא לבד מההתחלה ועד לסוף האירוע שמוגדר כהצלחה. אנשי אורבן נכונים ללוות בהפקת האירוע, בחירת המאכלים ועוד.

אין תגובות:

פרסום תגובה