בלוג בעלי מקצוע נועד לתת מידע אמין ואיכותי אודות בעלי מקצוע שונים בישראל, לפני שאנו הולכים לבצע עבודות שיפוץ בבית או להזמין מדביר הביתה עלינו להיות בטוחים שבעל המקצוע שנזמין הוא איכותי ואמין, אנו יכולים להסתמך על מגזינים שונים או על אתרים כמו הבלוג הנוכחי, אנו מסתמכים על המומחים של המקצוענים, של שווה בדיקה ועוד עשרות מומחים לאחר הצלבת המידע אנו מביאים את בעלי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל לאתר זה, לנוחיותכם

יום רביעי, 29 במאי 2013

מציאת בעל מקצוע טכנולוגי עושים רק באיכות


כשאתם מחפשים עובד עם מקצוע טכנולוגי, חשוב לקחת בחשבון את ההשכלה שלו ומוסד הלימודים בו רכש אותה, את הנסיון המקצועי שלו, אם בכלל, ומה הפוטנציאל שלו להשתלב בחברה שלכם ולהיות חלק מגידולה וצמיחתה. יכול להיות שיש לכם את הכישורים לזהות עובד שיתאים לחברתכם מקצועית, אולם קשה לכם לאמוד את אופיו ותכונות האופי שלו, היכולת שלו להתמודד עם מצבי לחץ, או עם לוחות זמנים צפופים. כדי להבטיח לעצמכם עובד שתפור למידות החברה, כדאי לעשות זאת עם סיוע מקצועי.

בוררים בפינצטה


היצע העובדים במקצועות טכנולוגיים הוא רב מאד. כשאתם מפרסמים משרה עליכם לקחת בחשבון שתקבלו קורות חיים רבים אותם תצטרכו לקרוא ולהחליט את מי מהמועמדים תזמנו לראיון, כיוון שאתם רוצים לקלוע למטרה וחוששים לטעות. כדי לעשות זאת בצורה היעילה ביותר, מומלץ מאד להיעזר בשירותיה של חברת השמה בהייטק, שתעשה את העבודה המקדימה, תחסוך לכם את הזמן בקריאת קורות חיים ומיונם ותתאים לכם את העובד המתאים ביותר למשרה, ולחברה כולה.

חברות השמה בתחום ההייטק הן חברות המתמחות בענף זה בלבד. החברה מאוישת על ידי עובדי השמה עם רקע בהייטק, שיידעו לראיין את המועמד גם מבחינה מקצועית, בנוסף לראיון האישי שנועד להתרשם ממנו כאדם ולא רק כעובד.  באפן זה חברות ההייטק מרוויחות מועמדים פוטנציאליים המתאימים ביותר לדרישות שצוינו, חוסכות זמן קר של מיון קורות החיים ומקבלות חוות דעת מקצועית, עם הדגשים מיוחדים, בנוגע למועמד. קל ואיכותי מזה לא יכול להיות.

מועמדים לבחירות


אם אתם בעלי חברת הייטק, או מנהלים בכירים בה, אתם מכירים את ההתנהלות של קליטת עובד חדש לחברה. מנהלת משאבי האנוש תראיין אותו ראיון ראשונה ולאחר מכן יראיין את המועמד מנהל המחלקה, או גורם אחר, שיוכל להתרשם מיכולותיו המקצועיות. הדבר דורש זמן, לדעת כיצד לראיין ואילו שאלות יספקו לכם את המענה הרחב והמפורט ביותר לגבי טיבו של האדם אותו אתם עומדים לקלוט לשורותיכם. זה תהליך שיכול להתגלות כמייגע למדי ואף ארוך. מה שעושות חברות השמה הוא בעצם לקבל מכם אפיון מקיף וכולל על התפקיד ועל תכונות שהייתם רוצים למצוא אצל המועמד לתפקיד הזה. חברת ההשמה מצידה תכוון אתכם בשאלות מנחות עד ליצירת פרופיל של המועמד האולטימטיבי. מצוידות במידע הזה הן יגשו לחפש עבורכם את המועמד האולטימטיבי.

חברות השמה רבות מנהלות מאגרי מידע של מועמדים טובים ומוכשרים, ויודעות לנתח את הפרופיל של המועמד באמצעות ראיונות ולעתים גם מבחנים מיוחדים, מעשיים, בתחום הרלוונטי. כמו כן הו בוחנות את המועמד באמצעות דינמיקה קבוצתית, התמודדות עם לחצים וכדומה. אתם, בחברה, מקבלים מועמד שכבר עבר תהליכים של ראיונות, התקבלה עליו חוות דעת ונלקחו כבר המלצות ממעסיקים קודמים שלו. כל שנותר לכם הוא להתרשם ממנו במו עיניכם, לחדד סוגיות נוספות ולדעת שקיבלתם איכות ובתהליך שהיה לכם נוח, יעיל וממוקד.

אין תגובות:

פרסום תגובה